Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Probiyotik alsan eczaneden kv doktor yazmis iyi geldi
Cumaya kadar bı çözum bul bacım yoksa perşembe gelip lavman yapıcam sana🤣🤣🤣

Zaten cumaya kadarda çözüm olmazsa artık haber bültenlerine konu olacak şekilde patlama yaşanacak 😆

Daha 22 si mi... 9 gün mü... Aman yarabbim benimki 3 gün sürüyor 4. Gün bitiyor onda bile bunaliyorm.
Evet canım kişiden kişiye değişiyor annemin 5 gün falan sürüyor yengemin 10 gün sürüyor olmamaktan daha iyidir iç çamaşırı falan kalmıyor tayta bile geçiyor arada😆

Evet canım kişiden kişiye değişiyor annemin 5 gün falan sürüyor yengemin 10 gün sürüyor olmamaktan daha iyidir iç çamaşırı falan kalmıyor tayta bile geçiyor arada😆
Bende 3 gün oluyor ama nerdeyse pacalarimdan akacak kdr oluyorm. Milletin 5-6 günde oldugunu ben 3 günde olup kurtuluyorm iste😀

Valla beceremedim kaç senedir hep bu son diyorum ama olmuyor inşallah bu sefer basarabilirim
Diyetisyen bile, sürekli bana gelmek, bu süreci tekrar yaşamak senin için de yorucu değil mi! Hayatına oturtmak zorundasın bunu dedi. Pat diye dedi yani 🤣😂🤣

Bende 3 gün oluyor ama nerdeyse pacalarimdan akacak kdr oluyorm. Milletin 5-6 günde oldugunu ben 3 günde olup kurtuluyorm iste😀
Seninki daha iyi bende 6,7 gün lakin iki gün normal şekilde diğerleri lekenme şeklinde 🤦🏻‍♀️

C _CikiLeta canım bende dışarı çıkıp yürütüyorum her zaman. Evde spor yaparak adımımı tamamlamaya çalışıyorum. Burda havalar her zaman güzel olmuyor bazende yürüyüşe çıkmaya zamanım olmuyor.
Kaç yaşında çocuğun canım benimki zaten ufak tefek kontrolü vardı bu ay kilo ve boyu eksikti yalnız olsam konyayi turlarim da çocuklarla zor olduğu kadar artık

Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.
Cok geçmiş olsun Rabbim tez elden şifa versin sizlere bağışlasın :KK43:

X