Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyetisyen bile, sürekli bana gelmek, bu süreci tekrar yaşamak senin için de yorucu değil mi! Hayatına oturtmak zorundasın bunu dedi. Pat diye dedi yani 🤣😂🤣
Sağolsun iyi motive etmiş seni🙄 dün görümcemin kızı iyi zayiflamissin bileydim elbiselerimi sana getirirdim dedi(evlendi kilo aldı cokda güzel giyinir ) dedim aman sen bana ne bakıyon bidaha geldiğinde bı bakmışsın verdiğimi almışim😬Kabullendim yemek yemeyi de seviyorum zayıf olmayida senenin yarısi yiyebilirim yarısında da diyet yaparım hiç sıkıntı değil ysni

Kaç yaşında çocuğun canım benimki zaten ufak tefek kontrolü vardı bu ay kilo ve boyu eksikti yalnız olsam konyayi turlarim da çocuklarla zor olduğu kadar artık
Ben bu klavyeye ne diyeyim 😅ben yürütüyorum diye değiştirmiş yürümüyorum olacaktı. En küçüğüm 7 yaşında 🙃 ben çocuklulara bu konuda destek veriyorum zor oluyor tabi . Ben genel olarak yazmıştım. Yani her zaman dışarı çıkıp yürümüyorum diye. Senlik bir durum değil. Allah kolaylık versin . Emoji falan olmayınca biraz sert yazmışım gibi oldu. Kusura bakma 😬

Hedef_69 Hedef_69 kaptanım mahkum gibi bir o duvara bir bu duvara kadar gidip geliyorum elimde tesbihim eksik🤣🤣
Cumaya kadar atalım adimimiza cuma günü paso yatış 💃🏿💃🏿surda 4 gün kaldı sayılı gün çabuk gecek mahkum kardeş 🤣🤣

Sağolsun iyi motive etmiş seni🙄 dün görümcemin kızı iyi zayiflamissin bileydim elbiselerimi sana getirirdim dedi(evlendi kilo aldı cokda güzel giyinir ) dedim aman sen bana ne bakıyon bidaha geldiğinde bı bakmışsın verdiğimi almışim😬Kabullendim yemek yemeyi de seviyorum zayıf olmayida senenin yarısi yiyebilirim yarısında da diyet yaparım hiç sıkıntı değil ysni
Sen seviyormussun ama memnunsan sıkıntı yok. Ben hem kilo sevmiyorum, hem süreci sevmiyorum. Gece oturup ekmeğe limon sıkıp yiyorum😂🤣😂 Böyle abuk bir yeme şekli olur mu🙈 Hani tatlı yiyip alsam canım yanmaz🤣😂🤣 derdim ekmek 🥺

Menü vereyim

Sabah
1 tane muz

Ögle
1 tane muz

Aksam
1 tabak barbunya
Yogurt

Yogun bi gündü kizlar. Dayimin oglu hastanede yatiyor. Hastane bizim eve 1 saat mesafede oraya yemek giysi vs birakmaya gittim. Tabi biraz da yaninda kaldim. Sonra biraz alisveris yaptim. Sabah ve öglen arabada muz yiyerek idare ettim.
Zipzip- Zipzip- @Filiz16 Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun canım
Amin cnm cok tsk ederim. Dayimla biz 1 er hafta arayla evlendik. Onun oglu benimkinden sadece 4 ay büyük. Dogdugundan beri cekiyor malesef. Yilin büyük bir bölümünü hastanede geciriyor. Ve cnm ben bu nisan ayinda dayimi kalp krizinden kaybettim. Yengem suan yalniz kaldi. Esi vefat etti cocugu doktorlarin %1 bile yasama ihtimali vermedigi bi sekilde hasta. Iste ben bunu bi türlü atlatamiyorm.
Öok geçmiş olsun Rabbim şifa nasip etsin inşallah :KK43:

Hedef_69 Hedef_69 kaptanım mahkum gibi bir o duvara bir bu duvara kadar gidip geliyorum elimde tesbihim eksik🤣🤣
Kuzum kulaklıkları takıp mezdeke oyna horon tep. Dün horon tepindim durdum . Bakayım bugğn ne tepinecem . Saha 5000 deyim yorgunluk çayı içiyorum birazdan başlayacağım inşaAllah

Eklentiler

• Screenshot_20210926-211834.png
    Screenshot_20210926-211834.png
    131,9 KB · Görüntüleme: 30
Sen seviyormussun ama memnunsan sıkıntı yok. Ben hem kilo sevmiyorum, hem süreci sevmiyorum. Gece oturup ekmeğe limon sıkıp yiyorum😂🤣😂 Böyle abuk bir yeme şekli olur mu🙈 Hani tatlı yiyip alsam canım yanmaz🤣😂🤣 derdim ekmek 🥺
Gerçekten ya alacaksan kiloyu hakkını veticeksen şöyle çay eşliğinde ekler minnak pastaciklarla sabah sıcacık simit yanında üçgen peynir domatesle veya kızarmış ekmeklere sürülen çikolata recellerle veya akşam yemeginde bol tereygli sarımsak yoğurtlu güzel bir mantıyla🤤🤤ay kendim geçmişim neredeyiz biz🤣🤣🤣

X