Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kırmızı Takım

Güllerim adımlar ne durumda, bugünkü menünüz belli mi?
Ben adimlara başladım, menümü de planladım

Elhan
Diyet Salata
@fesang
@Sonsuz umut
@dolunaydagel
@bluegreeneyes

Adım 3 bin şimdi dolaşmaya çıktık kaptancım kahvaltı ara öğün yapıldı

Buğusu üzerinde
Şifa olsunn

Ne guzel dikkat etmissin canim masallah

Gerçekten gelirsen kapım açık laf olsun diye demiyorum.burasi muhteşem bir şehir.
birkaç kez geldik biz de çok güzel

Mutlu haftasonlari kizlar

Mutlu haftasonları

Atamamışım fotoları
Ayy Adana ma da yağmışş maşallah

Kırmızı Takım

Güllerim adımlar ne durumda, bugünkü menünüz belli mi?
Ben adimlara başladım, menümü de planladım

Elhan
Diyet Salata
@fesang
@Sonsuz umut
@dolunaydagel
@bluegreeneyes

Canim kaptanım öncelikle ellerin dert görmesin motivasyon mesajın için yürekten selamlar.
Eve dönüyorum. Kahvaltim biraz delice oldu ama gün bitmedi daha yürüyerek eve geliyorum adımlarım şimdilik 7725. Ödem suyumu taze taze yapıp içeceğim.
Akşama yine karnabahar var bol limonlu yerim bu sefer yanına bulgur eklemeyecegim. Menume ilerleyen saatlerde bir de portakal eklemeyi düşünüyorum. Bitki çayları eşliğinde geceyi tamamlarım.

Evet canım akşam üstü bu iş tamam. Elhan arkadaşlarıyla buluşmaya gitti. Umarım bol bol yemek yer ve oturur dedikodu yapar
Ha haaaay güleyim de boşa gitmesin
Erittim bile kahvaltıyı ...
Bir arkadaşla buluştum valla ekonomiden girdik bozulan gençlikten çıktık en son da çok şükür halimize dedik ayrıldık. Yediklerimi duyunca biraz sevineceksin muhtemel...ama pazartesi bu sevinç kursağında kalacak neyse bugünün, yarının iyi geçsin en azından. eski arkadaşımsin o kadar da canilik yapmayım di mi seviyorum kız seni. Sayende kendime geldim. Gel bi öpim

Ailede şişman olan kedi ve ben varız sadece. Boğazını tutamayanlar kulübü
Benim de dışarda işlerim var biraz. Sorun değil akşama kapışırız
Akşamı bekleyemedim tatlım
Hadi iyisin boğazını tutamasan da beni geçmek için hasedinden zayiflarsin sen
Naptın işlerin bitti mi? Aşaaaama ne yiyecen gı

Merhabaaa.. dün yazmaya fırsatım olmadı bugün yazayım kızımın biyopsi sonuçları negatif çıktı. Çölyak kanda pozitif klinik bulgular pozitif ama biyopsi negatif. Yani bağırsaklarda henüz bir hasar vs yok. Doktor sessiz Çölyak dedi. Yani belki 1 yıl sonra belki 50 yaşından sonra bağırsak belirti verir dedi. 6 ayda bir kan testi ile takip edilecek. Genetik testi istedi onun sonucu da 2 hafta sonra belli olacakmış. Bu süreçte katı olmayan bir diyet uygulayacağız . Yani evde dikkat edeceğiz yine ama dışarıda ufak kaçamaklar olabilir dedi doktor. İçim rahatladı biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…