Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun. Cuma diye birşey demeyecegim pide ve patatese. Ama şu tek öğünü çiftle bence artik. Kabızlık o yüzden bence. Suyu da baya arttır. Ne kadar iciuosun?

Teşekkürler canim. Corba da pirinç varmış akşamda pilav olmamış. Bugun cumaydi artik dikkat edelim 🌹

Haşhaş ezmesi nedir bilmiyorum, hamurişi mi? Afiyet olsun.

Elhan Elhan abla aksam sadece elma yemissin kendini aç birakma lutfen alinti silindi
Haşhaş ezmesi yağlı bi ezme haşhaştan yapılan kaptancım 🤗 Cordelia Cordelia kaptan resim de koymuş 🤗

Afiyet olsun cok guzel menü. Adimlarinda çok iyiydi. Haftaya eksi ile başlaman avantaj kırmızı kaptan adayisin💪🏻🔥
Beklediğim kadar eksi olmadı ama buna da şükür kaptancım çok sağol🤗

Çok yoruldum bu akşam 🤦🏻‍♀️ sözde kafa dağıtmaya gittim.
Neyse menüme gelirsek

Sabah 11.00
3 4 patates kizartmasi, 1 sosis
2 kk peynir, 3 4 zeytin, salata domates
Nescafe

13.00
Yeşilçay

15.00 civari(secmelerden sonraydi 😂)
Nescafe
3 top çikolata

17.30
Sulu tavuklu yemek(yarim tabak)
Yogurt

20.00
Çay
1 kase patates salatasi

Zipzip- Zipzip- Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu Aijoo Aijoo 😜
Sana da afiyet olsun kaptancım 😘

Zipzip kaptanı etiketleyin canım. 😘 bir de o haftaki kaptanınızi tabi.
Peki kaptancım 🤗 inşallah dönersin spor bakanlığına en kısa sürede 🤗😘

Tatlım ben geldim diye gidiyorlar mi diye alınganlık yapasim var ama tam da emin olamıyorum.. :KK14:Bilmedigim bir şeyler mi yaptım Allah aşkına söyleyin açıklama yaparım en azından... :işsiz:
O karar vermişti cumaya, gerginlik olan gün 🤗

Sabah zeytinyağlı ve limonlu su içtim. Wc de oldu bu sabah oh be
Ooooo gittiiii gelmez olsuunnn beni sormaz olsuuunnn :KK75: oh be dünya varmış didimmmm Rabbim beterindenn korusunnnn

Bugün baslicam bırakmıştım
Motive ederiz birbirimizi😘
😍 tamam canım leslie den başlasak 😂

Sen bu yeme aşkıyla nasıl zayiflican cano 🤣
Hıncını başka yerlerden çıkarıyor 😂

Sırrımı söyler miyim hiç :63:deli miyim ben :confused:cano diyen dilini yirim senin :KK48:
Ahahahaha 😂😂😂

Yaaa çok tatlıymış...:KK68:
Sevimliliğini yidim gı :deli:Ailecek forma girmeye niyet etmişsiniz ..:KK9:
Ailede şişman olan kedi ve ben varız sadece. Boğazını tutamayanlar kulübü😂
Benim de dışarda işlerim var biraz. Sorun değil akşama kapışırız😂🥰
Kolay gelsin bitanem...ben de arkadaşımla buluşmaya gideceğim. Bugün fazla kapismayabiliriz. :-)

Sifa olsun abla gecmis olsun 🤗
Teşekkür ederim canım.
Bugün adımlar başlıyo değil mi? Ben şu an 2150 olmuşum bile😁Birazdan sporumu yaparım. Sonra dış işlerimi halledip gelince de adımın eksiğini tamamlarım. Bana çok iyi olacak egzersiz +adım.
Hatırlarsın😊ben çok zor kilo veriyodum. Az çekmedin beni. Çünkü spor nerdeyse hiç yapmıyodum. Şimdi 4. Haftadayım 6 gün plates+egzersiz yapıyorum ve göbeğim geri çekildi bariz bi şekilde. Spor şart💪

X