Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle hak veriyorum fırsatçılar çok. Aslında kenarda bu masrafı karşılayacak para var ama eşim kadar güvenli biri bile bu parayı harcamaya korkuyorsa uzulmenin anlamı yok dedim. Yavaş yavaş hallederiz olmazsa arada bakiniriz tabi ki. Teşekkür ederim 🥰
hah aynen gülüm zaten eşin de üzülmüştür o da mutfağı banyosu yenilensin daha güzel olsun ister ama erkekler çok belli etmez , ikiniz de hiç üzülmeyin ileri de allahın izniyle mis gibi yaptırırsınız istediğinden bile güzeli olur inşallah

Abla ben bombayı dün patlattım alintilari patlatıcam dedimdi tartı alintilarini paylaştım🤣🤣
ne yani bu saate kadar boş boşuna mı bekledik cruella filmimi bile açtım 1 dk izlemedim bak yaaa hayal kırıklığı yaşıyorum şu an :KK70::KK70::KK70:
bana ne yaaa başka dedikodu bomba uydur bir şey patlat beklentimiz karşılansın :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kıslar biraz kafa dinlemeye eve çocuklara odaklanmam lazım zaten diyet modundan çıktım maalesef bir gün geri dönmem umuduyla kendinize iyi bakın :KK200::KK36:
Vallahi bu iş artık danışıklı dövüşe döndü diyorum ve susuyorum bu kadar kişinin aynı anda kafasını dinleyesi gelmesi aklım almıyor mantigimda almıyor 😡

ne yani bu saate kadar boş boşuna mı bekledik cruella filmimi bile açtım 1 dk izlemedim bak yaaa hayal kırıklığı yaşıyorum şu an :KK70::KK70::KK70:
bana ne yaaa başka dedikodu bomba uydur bir şey patlat beklentimiz karşılansın :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Bu saatten sonra beni aramızda erkek üye var dese canlandıramaz öyle bir yikimdayim :silah:

Vallahi bu iş artık danışıklı dövüşe döndü diyorum ve susuyorum bu kadar kişinin aynı anda kafasını dinleyesi gelmesi aklım almıyor mantigimda almıyor 😡
valla ben de anlamıyorum susuyorum 🤷‍♀️ benim de ara verdiğim zamanlar oldu ama hiç üyelik iptal etmedim. bir de arda arda nedir bu anlamadım 🤷‍♀️

X