Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyet Salata
Tatlim ne güzel bi enerjin var üşenmeden geçmişi okuyup tek tek herkese cevap yaziyorsun
İçimden geldi, yazmak istedim

Ben Zühal bu arada bende ablayim
Haha sağol ablacım o senin güzel enerjin hehe ne güzel birsürü ablamız var öyle yapmayınca buradan soyutlanmış hissediyorum odaklanamıyorum ondan
Ben de Burcu memnun oldum hehe 32 yaş ,ben de kardeşim

Haha sağol ablacım o senin güzel enerjin hehe ne güzel birsürü ablamız var öyle yapmayınca buradan soyutlanmış hissediyorum odaklanamıyorum ondan
Bende cok memnun oldum Burcum
Eskiden bende gecmis yapmadan duramazdim, yaslaninca yoruldum heralde

mefkuşum benim gönlümün sultanıdır kk de en çooook sevdiğim ilk kişidir genç babanne ve eski yarışma gurupların da en sevilen kaptan olarak da bilinir gönlü okyanus kadar güzel ve büyük sevgi doludur benim bacımmm
bak seni nasıl da fark etti hemen , çünkü sen de sevgi pıtırcıklarımızdansınn

EVet canım burası iyi geliyor frenleme ye insanın kendisini yardımcı oluyor tek başına diyet yapmak çok sıkıci
Youtube videolarını görene kadardı hele o kahve olayı gaza getirdi beni iyideoldu en azından destek alarak veriyorum.
Hocam beni mahveden menapoz oldu zaten,adım adım aldım kiloları bir anda,evdeyim bunalıyorsun atıştırmaya verdim kendimi buda tetikledi tabi..
Fırsat buldukça buradayım zaten..
Teşekkrler doyurmadı aslında ama yetti genede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…