Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman sadece salata yetersiz olur abla
En azindan corba vb birseyler ekleyebilirsin

Ya da salataya peynir, ton baligi,yesil mercimek ,tavuk ekleyebilirsin
Sorun benim öğlenleri yemek yememem,hep böyleydi atıştırdım hep .
Peyniri katabilirim salataya ton balığıda alayım severim light almam lazım.

Valla son umut bugün tost yedim okulda belki harekete geçirir diye. Bütün motivasyon yerle bir oldu
Hiç moralini bozma, vücut strese girince daha zor oluyor herşey. Küçük değişiklikler işe yarar bence. Suyu ihmal etmeyin. Bir de maalesef ki düzenli spor şart.
Çayın ödem tuttuğunu bende yeni öğrendim
Nasıl azaltıyım çayı seviyoerum içmeyi.
Çay sadece sabah içiyorum . Türk kahvesi çok içiyordum. Sonra tahlillerim bir çıktı ki demir eksikliği. Hap başladım ve kahveyi azalttım. Yediklerim de buna uygun şekilde. Zaten kahve fiyatlarının son hali hiç içmeyin diyor😬
Kızlar merhaba nasılsınız
3.doz aşımı oldum sabah çok halsizim
Şifa olsun inşallah. Ben 2. Dozu olunca çok kötü oldum. O yüzden korkuyorum🤭

Sorun benim öğlenleri yemek yememem,hep böyleydi atıştırdım hep .
Peyniri katabilirim salataya ton balığıda alayım severim light almam lazım.
Az yemek de dogru degil iste abla kas kaybina sebep oluyor
Senin yediklerini toplasan 800 kalori bile olmuyordur
Vucut kendini korumaya aliyor belki o yuzden kilo vermen yavaslamis olabilir

Hiç moralini bozma, vücut strese girince daha zor oluyor herşey. Küçük değişiklikler işe yarar bence. Suyu ihmal etmeyin. Bir de maalesef ki düzenli spor şart.

Çay sadece sabah içiyorum . Türk kahvesi çok içiyordum. Sonra tahlillerim bir çıktı ki demir eksikliği. Hap başladım ve kahveyi azalttım. Yediklerim de buna uygun şekilde. Zaten kahve fiyatlarının son hali hiç içmeyin diyor😬

Şifa olsun inşallah. Ben 2. Dozu olunca çok kötü oldum. O yüzden korkuyorum🤭
Bendede çay var akşamları demlemiyorum artık,sadece hafta sonları akşam içiyorum.
Kahve fiatları uçtu zaten.

Ödem çayımı yaptım içiyorum...sizler neler içiyorsunuz...bugün son kozlarımızı oynama zamani

Eklentiler

• 16396504174263104788239353143337.jpg
    16396504174263104788239353143337.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 25
Az yemek de dogru degil iste abla kas kaybina sebep oluyor
Senin yediklerini toplasan 800 kalori bile olmuyordur
Vucut kendini korumaya aliyor belki o yuzden kilo vermen yavaslamis olabilir
Sağlıksız benimki bunun farkındayım zaten,dün akşam 1 kaşık pilav kızartma e salata yedim o kadar.
Sabahları tartılınca genelde 62 filan geliyorum yediğim zaman artıyor tabi.

Napalim çocuğun okumakla işi yok 8-9 zayıfı var...okulu bitiremeyecek.. dersleri zaten dinlemiyo arkdaslarinida etkiliyo...biz yönlendirme yapıyoruz...ama gidiyorlar mi yoookk...okul daha eğlenceli😂😂😂

Ahhhh bilmezmiyim...nevsehirdeyidik ozaman oğlum yeni doğmuştu...kar kar görmekten depresyona girmiştim.. kapı dışarı cikamiyorduk
Gayreeeeet hamur gönder :confused:
Hatırlıyor musun bu sahneyi :confused:

Bazen hepimiz yapabiliyoruz. Akşam guzel karsila cocuklari💕 onlar daha cabuk unutuyor
:KK43: cok ozledim ogretmenleri video gonderdi cok egleniyorlar pijama partisi vardi bugun almaya gittigimde kocaman sarilacagim yavrularima
Tahmin edebiliyorum... çünkü bizd okumayacak okulda problem olanları oraya yönlendiriyoruz...

Ayyy aynı ben...çok önem veririm dakiklige...geç kalanlara bende sinir oluyorum...😤😤

Bilgisayar öğretmeniyim canım...

Malesef.,. hepimiz yaşıyoruz bu durumu🥴🥴🥴

Evet yaa anlaşmış gibi aynı cümleleri söylemisiz
Ne guzel ogretmenim. Ben de meslek ogretmeniyim. Ama bolumumu yazarsam turkiyede az var bizim bolum ifşa olabilirim :)

Bugun okula erken geldim nasil guzel bir duyguymus telas yapmadan gelmek ohh dunya varmis artik hep boyle yapicam insallah

22 aylik. Ablası olduğu için merakli ama yapinca açıyor bence. Ve hâla emiyor. Kulot bezide acmazmi acaba

22 aylik, ablasindan gördüğü için merak ediyor gibi. Gecende 1 kez wcde cis yapti. Ama hem emiyor hâlâ hemde kış şuan
Yok canim yani en azindan benimkilee acamiyordu. Bi paket alip dene istersen. Sokta vardi hem guzel hem uygun fiyatakulot bez ve parfumsuz alerji de yapmaz. Sokun urunu. Adini hatirlayamiyorum simdi.

X