Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Asla geç kalmam..erkenciyimdir...stres olurum bir yere giderken... erken kalkmaya erken yola cikmaya çalışırım hep ya yetisemezsem diye...

Benim bir arkadaşım saatini 10 dk ileriye alırdı hep geç kalmamak için...

Hahahaha nolur kusura bakma güldüm çok tatlısın :))

Canım derse geç kaldığında bişey demiyor mu idare??

canım o 2 noktalar ne sanki böylesin
kız ilkyardım filan mı acaba dedim başka bi branş örtmenim
Çok dikkatli bir Sebastianimiz var
Canım meslek hayatımda ilk kez bu tür eğitim veren bir okulda çalışıyorum. Tayin doneminde Antalya/ Merkez' de çok okul açılmadı bana. Bu okulu tercih eden çok öğretmen olmadigi için kolay atandım. İlçelerde nitelikli okullar vardı oralar da eve uzak olduğu için yazmadım. Öğrenci profili vasatın da altında yazı yazmakta okumada zorlananlar var, ne öğretebilirsek kâr görüyoruz. ben de bu konularda ilk yardimciyim

Ablaacim yaa al birini vur ötekine...bizim öğrencilerde sizden farklı değil....bizim okulada çıraklık sınıfı açılacak mis..tüm meslek liselerine sınıf açılacak mis böyle...

Ablaacim yaa al birini vur ötekine...bizim öğrencilerde sizden farklı değil....bizim okulada çıraklık sınıfı açılacak mis..tüm meslek liselerine sınıf açılacak mis böyle...
Eskiden meslek lisesine başarılı öğrenciler sınavla alinirmiş şimdilerde ortalaması düşük öğrencileri yönlendiriyorlar sulişim öğretmenliğin tadı tuzu kalmadı. O kadar yanlış ki ciraklarla meslek lisesinin karışık olması. Çıraklar haftada bir gün geliyor çocuk gündelik hayatında yapamadığı serkeşligi o bir güne sigdiriyor. Onların içinde bilinçli olan da var ama Teksas gibi bizim okul. Küfür , kavga hiç eksik olmuyor.

Canım koluna bir saat takıyorsun onu on dakika ileriye alıyorsun. Evdeki duvar saatini de öyle yap. Ben de tam tersi hep erkenciyimdir. Nolur nolmaz korkusu vardır ben de...dakik olmayan insanlara da gizli gizli sinir olurum. Yüzlerine demem tabi

Asla geç kalmam..erkenciyimdir...stres olurum bir yere giderken... erken kalkmaya erken yola cikmaya çalışırım hep ya yetisemezsem diye...

Benim bir arkadaşım saatini 10 dk ileriye alırdı hep geç kalmamak için...
Ben de simdi alacagim sagolasin
Hahahaha nolur kusura bakma güldüm çok tatlısın :))

Canım derse geç kaldığında bişey demiyor mu idare??
Iste sorun orada 2.kez uyarildim
Siz ne ogretmenisiniz?
Tamam evdeki saatleri hep ileri aloyorum hemen

tamam olmuş
ay ben de yine 2 boyutta atmışım adım resmini telden atınca burda düzenlemek gerekiyor of
bu saatte beni yalnız bırakmadın saol kuzum hayırlı gecelerrr
Her zamannn
Günaydın güzel takım açılışı ben mi yapıyorum

Buz gibi ve karlı Eskişehir den günaydın

Günaydınlar yağmurlu bir İstanbul sabahından..

Günaydın....çok şükür burda hava açık bugün gün yüzü görebildik... ins akşama yağmaz... dışarda yım çoluk çocuk yağmurda rezil oluyoruz

Günaydın canlar geçmişe bakıp geliyorum
Günaydın herkese canlar

Gunaydin
Sonunda 58i ucundan gordum Allahim insallah yarina kadar batirmam yediklerimle
Bugun cok isim var
Hepsini erkenden halledip okula erken gidecegim

Bugun yavrularima biraz bagirdim, kotu davrandim gonderdim krese yuregim paramparca
Bazen hepimiz yapabiliyoruz. Akşam guzel karsila cocuklari onlar daha cabuk unutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…