Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip- Zipzip- senin adımlara kızgın attım hahahaha

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-15-21-27-47-887_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-15-21-27-47-887_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 10
Menümü yazmayı unutmuşum

Sabah 11.00

2 wasa 2 yumurtadan sucuklu biberli omlet
Peynir 5 zeytin 3 cherry domates 1 salatalık

Akşam 17.30

Bir tabak kuru fasulye
Marul salatası
Bir kase yoğurt
İki avuç içi kadar parça et

Çok az yediğim için mi tuvalete çıkmıyorum bilemedim o yüzden bugün dolu dolu yedim ama fayda etmedi 😢

Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum

Menümü yazmayı unutmuşum

Sabah 11.00

2 wasa 2 yumurtadan sucuklu biberli omlet
Peynir 5 zeytin 3 cherry domates 1 salatalık

Akşam 17.30

Bir tabak kuru fasulye
Marul salatası
Bir kase yoğurt
İki avuç içi kadar parça et

Çok az yediğim için mi tuvalete çıkmıyorum bilemedim o yüzden bugün dolu dolu yedim ama fayda etmedi 😢

Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum
afiyet olsun canım. benim de bugün doluydu. valla ekmek de yedim napim
t1933.gif

Kızlar selam geldim ama nolmuş yaa filiz kaptan,pikachu,casperımız da pasifleştirmiş :KK43: cordelia kaptanımız dönmüş ama noldu acaba neyse geliyorum 1-1 buçuk saate :) cumartesiden başladım gözden kaçırdığım bişey var mı diye :)

Bugün tartıldım...hanyayi konyayi gördüm... 2 ileri bı geri gazam mübarek ossun...ins cumaya güzel eksilerim olur
ayy bizim anya konya görmemiz de böyle olsa :KK51:

2 tane 3 yaşindaki cocukla disarida kahvaltiya gidemem canim. Arkadasla falan olsa da mumkun degil. Yanimda annem kardesim falan olsa yapilabilir ama ankarada kimse yok akraba olarak. Arkadaslarda kendilerine zor yetiyo. Esim geldiginde cikicaz konustuk hatta yogundu isleri bu ara, geldiginde 1 gun izin alacak cocuksuz cikicaz. Cocuklar kresteyken.

Aslinda alip yemem lazimda alistim yumurtasizliga 😕
canım haşlayıp okuluna getiresim var ama dışardan çok yemek istemezsin gibi geliyor 🤗 ama dwersen ki getir ya da çayını al sohbet ederiz tenefüste gelirim valla 😁

Ben de seni hiç unutmadım canım ❤️
O zamanlar eşleşme yapıyorduk bir defa ortim olmuştun. İnşallah istediğin gibi ideal kilona birlikte ineriz. Ben de 60' lara inmek istiyorum.
İnşallah beraber ineriz canım🙏
Iyi geceler kizlar ♥️♥️

Menuler eksik sabaha yazilir insallah ...
Çocukların dersine yardım ediyorum sonra yazıcam, bi otursam🤦‍♀️

X