Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım aynı sorun bende de var. Korkudan tartılmıyorum😔
neden oluyor anlamıyorum. gece oturdum tarçınlı portakal yedim sırf wc için. akşam probiyotik içtim yattım. sabah kuru meyveli top yedim. öğlen karbo. öğleden sonra biraz nazlı geldi. şu an karnım davul sanki. ne bu şimdi. çözümü ne anlamadım.
bir an önce 7 leri görmek istiyorum. böyle nasıl olacak anlamadım.

Valla Allah başka dert vermesin de modum düştü şu tuvalet meselesi yüzünden. Daha ne yapayım ya ilaç içtim kayısı çayı içtim bir dolu acı biber turşusu yiyorum her gün midem delinecek ama yok yok yok
hala çıkmadın mı?
benim de modum acayip düşük 😔 83.7 yken 84.4 nedir yani 🤦‍♀️

ya yeminlen oturup zırıl zırıl ağlayacağım yaaa
b0413.gif
Ağla kız vücuttaki ödemin bir kısmını atarsın ama şöyle -500 Gr kadar yoksa da hiç kuru ses ağlama şaplaği yersin totişe...:işsiz:
Günlük tartı değişimleri için yapılır mı bu...aklını başına al yarın ne yiyeceğini düşün. Hadi kuzum vakit kaybetme:rapci:

Valla Allah başka dert vermesin de modum düştü şu tuvalet meselesi yüzünden. Daha ne yapayım ya ilaç içtim kayısı çayı içtim bir dolu acı biber turşusu yiyorum her gün midem delinecek ama yok yok yok
Hamileyken ben çareyi acılı şalgam suyunda bulmuştum o_O

Acı biber turşusu ödem yapıyor vücut su tutuyor yeme kuzum...onun yerine taze salatalık ye...yeşil elma ye....

15 Aralık 2021

sabah yok

ara
sade kahve
2 cevizli kuru meyve topu
1 ceviz

öğlen 12.30
1 kepçe çorba
1 servis kaşığı etli sebze yemeği
2 dilim ekmek

ara 16.30
9 çiğ kaju

akşam 19.10
yumurtalı ıspanak kavurması
domates salatalık ve jalepino biber turşusu
2 yk yoğurt
1,5 dilim ekmek

az sonra yeşil çay içerim.
yatana kadar 2 lt su Zipzip- Zipzip- fesang fesang

Eki Görüntüle 2970823
akşam yemeğinden sonra 1 kuru incir ve 1 dilim kaşar peyniri yedim. yazmayı unutmuşum.

Hayır canım ya hesapladım en son geçen hafta perşembe çıktım :KK43:( yarın bir hafta olacak tartıya çıkmıyorum korkudan. Ama alyansim parmağımı sıkıyor şu an düşün :KK43:(
sen de sinameki alıp öğütüp içsene canım. o boşaltıyor.

merhaba hanımlar.. bugün öğretmenlik hayatımın en zor günlerinden biri.. 2 sene önce mezun olan öğrencimizin vefat haberini aldım. öyle çok üzüldüm ki.. :110: son zamanlarda bir çok şeye stres yaptım üzüldüm kızdım. ama dertlerime şöyle bir baktım da hepsi boş gelip geçici şeyler. yaşadığımız anın kıymetini bilmeliyiz. tüm sevdiklerimizi sanki son kez görüyormuşuz gibi kırmadan incitmeden doya doya sevmeliyiz. anne olduktan sonra böyle ölümlere daha çok üzülür oldum. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın :dua:
Allah rahmet eylesin çok üzücü genç ölümü benide çok etkiler. Neden vefat etmişti

Selamlar herkese 🥰
Menümü yazayım

Kahvaltı 12.00

1.5 dilim tam buğday ekmeği
1 tk süzme yoğurt
Bol yeşillik
1 tk ballı fındık ezmesi
1 mandalina

Akşam 19.00
Bir tabak dolusu fırınlanmış sebze (mantar havuç brokoli karnabahar arpacık soğan)
1 kase yoğurt
2 dilim tam buğday ekmeği
Suyu çok içemedim bugün😕

Dün akşam bi kaçamağım oldu. Kayınvalidem tatlı yollamış 3 dilim. 1 tanesini yedim 🤦🏼‍♀️ Çok baydı içimi sonradan. Yediğime pişman oldum boşuna kalori aldım 😞 daha çok dikkat edicem artık.
Bir de bugün canım sürekli yemek istedi. Aklım hep yemeklere çikolatalara gitti zor tuttum kendimi 😕 dünkü şeker yüklemesinden olabilir mi ki 🙄 Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim kahvaltina yumurta ekleseydin belki daha doyurucu olurdu

canım sıkkın kızlar
b0425.gif
😔😔😔
15 Aralık 2021

sabah yok

ara
sade kahve
2 cevizli kuru meyve topu
1 ceviz

öğlen 12.30
1 kepçe çorba