Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kizlar. Galiba bu grup aktif hala. Ben yine kurkcu dukkanina dondum. Yeriniz varsa artik bir turlu veremedigim dogum kilolarimi vermek istiyorum. Tam 1 ay sibra isbasi yapacagim, bitti sayilir annelik iznim.

ADINIZ: ( isteğe bağlı )Derya
YAŞINIZ: 37
BOYUNUZ:165
KİLONUZ: yarin bakayim 75 civariydi en son
HEDEF KİLONUZ: 63
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: teknoloji urun sorumlusu
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ:dogum hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: insulin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:kendimi begenmek, aynaa bakinca wuuwuu ne guzel fizigim vamis demek 😀

Kızlar selam geldim ama nolmuş yaa filiz kaptan,pikachu,casperımız da pasifleştirmiş :KK43: cordelia kaptanımız dönmüş ama noldu acaba neyse geliyorum 1-1 buçuk saate :) cumartesiden başladım gözden kaçırdığım bişey var mı diye :)

ayy bizim anya konya görmemiz de böyle olsa :KK51:

canım haşlayıp okuluna getiresim var ama dışardan çok yemek istemezsin gibi geliyor 🤗 ama dwersen ki getir ya da çayını al sohbet ederiz tenefüste gelirim valla 😁
Canim senin pesine takili ben de geldim 😉 nasilsin? Kilon ne durumda?

Selam kizlar. Galiba bu grup aktif hala. Ben yine kurkcu dukkanina dondum. Yeriniz varsa artik bir turlu veremedigim dogum kilolarimi vermek istiyorum. Tam 1 ay sibra isbasi yapacagim, bitti sayilir annelik iznim.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:kendimi begenmek, aynaa bakinca wuuwuu ne guzel fizigim vamis demek 😀
Hosgeldin 😊

çok şükür birşey hariç onun dışında iyiyim canım. sen nasılsın? ay evet hiç sorma aynı şeyi yemek tövbe yarabbim bıkıyor insan
Hayırdır kaptanım bir sorun yoktur inşallah. Canını sıkan ne varsa en kısa zamanda çözüme kavuştur umarım. İyi düşünelim rabbimize şükredelim iyi olsun her şey.
Brüksel lahanası aldım ama zeytinyağlı pişirmek istiyorum tarif önerilerine açığım yapan var mıdır?

Sana da afiyet olsun canım napalim bize her yol mübah şu an :))

Canım burcum balık yükselenim koç, senin?
yengecim. yükselen terazi.
sen de su grubusun. su gruplarının sürekli wc sorunu olurmuş. bir de ödem. kilolu olmalarında en önemli sebep buymuş 🤷‍♀️

Hayırdır kaptanım bir sorun yoktur inşallah. Canını sıkan ne varsa en kısa zamanda çözüme kavuştur umarım. İyi düşünelim rabbimize şükredelim iyi olsun her şey.
Brüksel lahanası aldım ama zeytinyağlı pişirmek istiyorum tarif önerilerine açığım yapan var mıdır?
yok canım sorun wc sorunu. diyetlerin baş sorunu yani 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ yoksa çok şükür tabi 🙏
brüksel lahanasını haşlayıp üstüne sarımsak, limon, zeytinyağ şeklinde yapmıştık en son.

hoşgeldin canım 💙💙💙

Selamlar 👋
Ben once sogani zeytinyagibda pembelesene kadar kizartiyorum. Ustune dogranmis havuc ekliyorum ve birkac dis sarimsak. Sonra brukselleri ekliyorum. Cok degil neredeyse ystunu kaatacak kadar su. 1ck seker, tuz. Kisik ateste kaynatiyirum. Sonra yogurtlayip yiyorum.

yok canım sorun wc sorunu. diyetlerin baş sorunu yani 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ yoksa çok şükür tabi 🙏
brüksel lahanasını haşlayıp üstüne sarımsak, limon, zeytinyağ şeklinde yapmıştık en son.
Haşlama severim kaptanım deneyeyim teşekkür ederim
Selamlar 👋
Ben once sogani zeytinyagibda pembelesene kadar kizartiyorum. Ustune dogranmis havuc ekliyorum ve birkac dis sarimsak. Sonra brukselleri ekliyorum. Cok degil neredeyse ystunu kaatacak kadar su. 1ck seker, tuz. Kisik ateste kaynatiyirum. Sonra yogurtlayip yiyorum.
Lahanasını tüm mü atıyorsunuz?

Valla onu dene bunu dene zehirlenicez😂😂
deliye döndük çözüm çözüm diye
t1847.gif

yengecim. yükselen terazi.
sen de su grubusun. su gruplarının sürekli wc sorunu olurmuş. bir de ödem. kilolu olmalarında en önemli sebep buymuş 🤷‍♀️
Yaaaa bilmiyordum. Bir de sanırım kan grubu da mühimmiş ben uygun beslenmiyormuşum A+ benim kan grubum peynir yiyemezmişim😒😒😒

Canım kaderimiz buymuş amaaaan

X