Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım aynı sorun bende de var. Korkudan tartılmıyorum
neden oluyor anlamıyorum. gece oturdum tarçınlı portakal yedim sırf wc için. akşam probiyotik içtim yattım. sabah kuru meyveli top yedim. öğlen karbo. öğleden sonra biraz nazlı geldi. şu an karnım davul sanki. ne bu şimdi. çözümü ne anlamadım.
bir an önce 7 leri görmek istiyorum. böyle nasıl olacak anlamadım.

hala çıkmadın mı?
benim de modum acayip düşük 83.7 yken 84.4 nedir yani

ya yeminlen oturup zırıl zırıl ağlayacağım yaaa
Ağla kız vücuttaki ödemin bir kısmını atarsın ama şöyle -500 Gr kadar yoksa da hiç kuru ses ağlama şaplaği yersin totişe...
Günlük tartı değişimleri için yapılır mı bu...aklını başına al yarın ne yiyeceğini düşün. Hadi kuzum vakit kaybetme

Hamileyken ben çareyi acılı şalgam suyunda bulmuştum

Acı biber turşusu ödem yapıyor vücut su tutuyor yeme kuzum...onun yerine taze salatalık ye...yeşil elma ye....

akşam yemeğinden sonra 1 kuru incir ve 1 dilim kaşar peyniri yedim. yazmayı unutmuşum.

Hayır canım ya hesapladım en son geçen hafta perşembe çıktım ( yarın bir hafta olacak tartıya çıkmıyorum korkudan. Ama alyansim parmağımı sıkıyor şu an düşün (
sen de sinameki alıp öğütüp içsene canım. o boşaltıyor.

Allah rahmet eylesin çok üzücü genç ölümü benide çok etkiler. Neden vefat etmişti

Afiyet olsun canim kahvaltina yumurta ekleseydin belki daha doyurucu olurdu

canım sıkkın kızlar

Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…