Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım hep merak ediyordum kilo verme sürecine kaç ile başladın 🤗 kaç kilo verdin bir de boyun kaç 😄 bütün bilgilerimi günceller misin lütfen 🙃🙃🙃
Boyum 1.58 azicik kisayim :-)
Lise doneminden once cok zayiftim sonra kilo almaya başladım 68-69 kiloydum
2016 da kpss ye calisirken 75 e kadar ciktim
Sinav sonrası dikkat etmeye basladim
2 yildir 55-58 arasindayim 60 üzerine çıkmıyorum :)

Bendede göbek gitmeye başladı fark ediyor zaten,giyemedüim kot vardı giyiyorum şimdi.

Beslenmeyede dkkat ett,m aslında,sabahları 2yumurta yedim lor peyniri aldım üzerine çörek otu atıyorum.
Domates yeşillik filan 1 dilimde çavdarlı ekmek yedim.
3 bardakta yeşil çay içtim limon sıkıyorum içine tarçın zencefilde katıyorum içine.
Tarçını kahveye çay kaşığının ucuyla atıyorsunuz.
Aspir yağı var birde salataya filan döküyorum onuda.
Oo sen yağdan vermişsin ne güzel
Spor yapıyor musun

Boyum 1.58 azicik kisayim :-)
Lise doneminden once cok zayiftim sonra kilo almaya başladım 68-69 kiloydum
2016 da kpss ye calisirken 75 e kadar ciktim
Sinav sonrası dikkat etmeye basladim
2 yildir 55-58 arasindayim 60 üzerine çıkmıyorum :)
Maşallah çok iyisin darısı başımıza 🤗😘😘

Valla bilemedim canım hayır mı sermi okul 28 aralikta pilav günü yapıyor her sınıftan 2 3 veli pilav yapıcak çocuklar yiyecek , bizim sınıftan yapacak olan veli bugün yaptım okula goturucem diye yazdı 🤣 attan inmiş eşeğe binmiş gibi oldum daha pilav gününe 2 hafta var🥴

Valla bilemedim canım hayır mı sermi okul 28 aralikta pilav günü yapıyor her sınıftan 2 3 veli pilav yapıcak çocuklar yiyecek , bizim sınıftan yapacak olan veli bugün yaptım okula goturucem diye yazdı 🤣 attan inmiş eşeğe binmiş gibi oldum daha pilav gününe 2 hafta var🥴
Tarihleri mi karistirmis veli :-)

Isitir yersiniz :KK70: pilav gunu ne ayrica ya nohutlu mu nohutsuz mu :KK70:

X