Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annem çok şükür iyi abla arada sıkıntılar çıkıyor ilaclarla alakalı maalesef adapte olunca geçecek hepsi insaAllah🤗 sen nasılsın ablam
Aaa niye ki tatlım...sürekli kullandığı bir ilaç mı var? Böbrekleri mahvediyor ilaçlar... Allah şifa versin. Ben iyiyim kuzum...
Geceyi bekliyorum şu akşam geçse de iyi geceler dilesem :KK14: işin yok mu abla ne bekliyorsun dersen cevabım "var " çamaşır katlanacak ödevler eokula girilecek...ama tembellik çok tatlı :deli:

İyi akşamlar 🤗
Menüm
Kahvaltı 06.30
1 yumurta sarısı bir parça peynir Marul ve domates

Ara 10.30
1 avuç kuru dut ve kutu süt

Öğle yemeği 12.00
Yeşil mercimekli köfte 5 adet
Marullu domates ve havuçlu salata
1 YK yoğurtlu kereviz salatası

İkindi 16.30
2 yk pirinç pilavı 1 kepçe nohut yemeği

Akşam 19.00
Bir parça peynir iki cevizli büyük boy salata
Bebeğim için yaptığım keçiboynuzu unlu pankekten yarım tadına baktım

Suyu 3 lt yapacağım adimi da tamamlarsam iyidir 💪
Afiyet olsun canim ♥️

Bir baktım 2022 Haziran annelerindeyim...:KK70:
Nasıl girdim anlamadım ki...bildirimleri izlerken navigasyon yanlış yere götürmüş...bir arkadaşa bakıp çıkacağım diyemedim tabi utancımdan....:confused:Var ya tam bir Muhittin abi gibi hissettim o an
Allah kurtarmış abla🥺
Beni etiket yapsaydin alirdim seni ordan

Canımcım tekrar tebrik ederim seni, aynen ikimiz de elimizden geleni yaptık. Takımdan kimse de bana kötü bir şey demedi o yüzden üzüntüm geçti. Destek olan herkese teşekkür ederim 🤩🤩🤩

Ya evet kişi seçmek zor herkes bebeğin gibi oluyor hahaha

Beth18 Beth18 canım şimdilik hoşçakal, inşallah yine aynı takimda oluruz öbür haftalarda
@masal3487 hoşgeldin kırmızı takıma canım
Aa neden beni gonderdin?

Eklentiler

• Screenshot_20211213-194204_Pedometer.jpg
    Screenshot_20211213-194204_Pedometer.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 29
Allah kurtarmış abla🥺
Beni etiket yapsaydin alirdim seni ordan
Hiç sorma cotton bacım bugün cinsiyet ogrenecekti . Abla bildirimlerimi görmedin yine deyince:oops:ayip oldu hadi mesajlarına bakayım dedim kendimi orada buldum...tuhaf tuhaf konuşuyorlar hiçbir şey anlamadim zaten :KK57:bak hiç aklıma gelmedi sana seslenmek hem görsen bir de senden azar işitirdim. Adım çıkacak her yerde iz birakiyorum :KK61:

Aaa niye ki tatlım...sürekli kullandığı bir ilaç mı var? Böbrekleri mahvediyor ilaçlar... Allah şifa versin. Ben iyiyim kuzum...
Geceyi bekliyorum şu akşam geçse de iyi geceler dilesem :KK14: işin yok mu abla ne bekliyorsun dersen cevabım "var " çamaşır katlanacak ödevler eokula girilecek...ama tembellik çok tatlı :deli:
Annem kalp krizi geçirdi anjiyo oldu abla 12 kasımda 3 ayrı kan sulandırıcı kullanıyor ağır geliyor ilaçlar önce ki gün ağız içi kanaması olmuş çok kan akmış müdahale edildi vs daha kendine gelemedi evin işini vs giremiyor Allah elden ayaktan düşürmesin kimseyi çok şükür bugünümüze 🤲🏻 ben de halen yemek masası başındayım 1 saat oldu biteli sanada banada kolay gelsin abla😅

Hiç sorma cotton bacım bugün cinsiyet ogrenecekti . Abla bildirimlerimi görmedin yine deyince:oops:ayip oldu hadi mesajlarına bakayım dedim kendimi orada buldum...tuhaf tuhaf konuşuyorlar hiçbir şey anlamadim zaten :KK57:bak hiç aklıma gelmedi sana seslenmek hem görsen bir de senden azar işitirdim. Adım çıkacak her yerde iz birakiyorum :KK61:
Dua et gormedim seni🙄

Annem kalp krizi geçirdi anjiyo oldu abla 12 kasımda 3 ayrı kan sulandırıcı kullanıyor ağır geliyor ilaçlar önce ki gün ağız içi kanaması olmuş çok kan akmış müdahale edildi vs daha kendine gelemedi evin işini vs giremiyor Allah elden ayaktan düşürmesin kimseyi çok şükür bugünümüze 🤲🏻 ben de halen yemek masası başındayım 1 saat oldu biteli sanada banada kolay gelsin abla😅
De meee çok üzüldüm. Geçmişler olsun canım...ben şakasına annengil nasıl demiştim...iyi ki demişim. Rabbim acil şifalar versin. Çok şükür daha iyi o zaman...:dua: ya özür dilerim şakaya vurdum kusura bakma.

X