Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım sinameki fikrine bir alternatif de açlık otunu onerebilirim. Kesin çözüm karın ağrısı yapmıyor tadı kokusu da yok. Ben hibiskusla dört beş yaprak açlık otunu demleyip içiyorum. Sinameki bağırsak tembelliği yapabiliyormus ama senin verdiğin tarif doğru hatta salataların üzerine baharat gibi serpilip kullanılabilirmiş.... E Elif_Eylul duy bacım.

aynen öyle canım. yemeğin içine konuyor. ama ben hemen ardından yiyorum.
açlık otuna da bakayım canım. saolasın.

afiyet olsun canım
Teşekkür ederim canım
Afiyet olsun canim
Teşekkür ederim canım
iyi oldu ama. sebze yedim ama nedense yemekten sonra midemde şişlik vardı. en azından o rahatladı
Bugün tansiyonun nasıl Fulyacım

Kizlar bunu deneyen var mı? Alsam mı almasam mı bilemedim
Bi kere daha kaliteli bi markanin boyle detoxunu aldim Allah belami verdi . Resmen curuk sebze suyu gibiydi kaliteli ddiy verdigim parayami yanayim , ictigime mi , bi ise yaramadigina mi evde shaker yada blendarin varsa kendin yap canim

Evet yaa mis gibi havalarda denk gelemedik şimdide havanın yüzü açılmıyor bereket bereket üstüne...
İyiyim ablacım ev okul gitgel...bu günümüze şükür
Allah kolaylık versin canım. Biz bugün veli toplantısini da hallettik. Sağlık olsun inşallah güneşli güzel bir günde buluşuruz.

Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım

Bugün tansiyonun nasıl Fulyacım
daha iyiydi canım. bugün yemeklerimde ekstra tuz yoktu. bir ara 125 e 86 ya çıktı. sonra yine indi. tuz yemeyeceğim ekstra. hem ödeme de yardımcı olur. çok şükür yani

Bi kere daha kaliteli bi markanin boyle detoxunu aldim Allah belami verdi . Resmen curuk sebze suyu gibiydi kaliteli ddiy verdigim parayami yanayim , ictigime mi , bi ise yaramadigina mi evde shaker yada blendarin varsa kendin yap canim
hazırlara hiç gerek yok kendiniz yapın zaten.

Sigara alayim dicem onada zam gelmiş
Satin almadan arkadaslar aradi ( daha once x marketler zincirinde calisiyordum ) aycicek yagi 200 olacakmis

Evde sarki soyluyorum 5lt tenekeye

Ben seni alamadumm oyy param yok idi paramm
Seni boyle satanaaaa harammm olasinn harammm efkarlandim bak

Geçen sene indirimden xs deri mont almıştım bu yıl ona giremezsem yuh olsun bana vazgecmeyelim tatlım ... dirayetli olmak zorundayız
Canım seneye artık
Canım çok çok iyi tam toparlanma menüsü olmuş afiyet olsun
35günde 10 wOw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…