Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar bir de temiz bir sinameki alın. mesela arifoğlu ya da diğer paketli olanlardan. onlar daha temiz oluyor. öğütücüde un gibi öğütün. yemeğin hemen ardından ya da yemekle birlikte 1 çay kaşığı yiyin. çok güzel çıkartıyor. bağırsakları da temizliyormuş. azcık karın ağrısı oluyor ama olsun.
aslında sinamekinin çayı içilmezmiş. böyle kullanılırmış.
Canım sinameki fikrine bir alternatif de açlık otunu onerebilirim. Kesin çözüm karın ağrısı yapmıyor tadı kokusu da yok. Ben hibiskusla dört beş yaprak açlık otunu demleyip içiyorum. Sinameki bağırsak tembelliği yapabiliyormus ama senin verdiğin tarif doğru hatta salataların üzerine baharat gibi serpilip kullanılabilirmiş.... E Elif_Eylul duy bacım.

Canım sinameki fikrine bir alternatif de açlık otunu onerebilirim. Kesin çözüm karın ağrısı yapmıyor tadı kokusu da yok. Ben hibiskusla dört beş yaprak açlık otunu demleyip içiyorum. Sinameki bağırsak tembelliği yapabiliyormus ama senin verdiğin tarif doğru hatta salataların üzerine baharat gibi serpilip kullanılabilirmiş.... E Elif_Eylul duy bacım.
aynen öyle canım. yemeğin içine konuyor. ama ben hemen ardından yiyorum.
açlık otuna da bakayım canım. saolasın.

Belli bilgili oldugu a dan z ye kadar yaziyor yeter nezaman bitcek diyorum🤐
1muz biraz fıstık ezmesi yazsa bitecek,ama 1muzun ustune sekersiz fıstık ezmesi uzamış hali🤦🏻‍♀️
Fermente çay yerine çay iste bildigimiz çay kim anlicak fermentesini kakulesini royboksunu
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
afiyet olsun canım 💕
Teşekkür ederim canım 💕
Afiyet olsun canim ♥️
Teşekkür ederim canım 💕
iyi oldu ama. sebze yedim ama nedense yemekten sonra midemde şişlik vardı. en azından o rahatladı :halay:
Bugün tansiyonun nasıl Fulyacım

Nidennnn

Eklentiler

• Screenshot_20211212-224142.png
    Screenshot_20211212-224142.png
    395,6 KB · Görüntüleme: 21
Kizlar bunu deneyen var mı? Alsam mı almasam mı bilemedim
Bi kere daha kaliteli bi markanin boyle detoxunu aldim Allah belami verdi . Resmen curuk sebze suyu gibiydi:kusmuk: kaliteli ddiy verdigim parayami yanayim , ictigime mi , bi ise yaramadigina mi :KK70: evde shaker yada blendarin varsa kendin yap canim

Evet yaa mis gibi havalarda denk gelemedik şimdide havanın yüzü açılmıyor bereket bereket üstüne...
İyiyim ablacım ev okul gitgel...bu günümüze şükür
Allah kolaylık versin canım. Biz bugün veli toplantısini da hallettik. Sağlık olsun inşallah güneşli güzel bir günde buluşuruz.

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Teşekkür ederim canım 💕

Teşekkür ederim canım 💕

Bugün tansiyonun nasıl Fulyacım
daha iyiydi canım. bugün yemeklerimde ekstra tuz yoktu. bir ara 125 e 86 ya çıktı. sonra yine indi. tuz yemeyeceğim ekstra. hem ödeme de yardımcı olur. çok şükür yani 💙💙💙

Bi kere daha kaliteli bi markanin boyle detoxunu aldim Allah belami verdi . Resmen curuk sebze suyu gibiydi:kusmuk: kaliteli ddiy verdigim parayami yanayim , ictigime mi , bi ise yaramadigina mi :KK70: evde shaker yada blendarin varsa kendin yap canim
hazırlara hiç gerek yok kendiniz yapın zaten.

Sigara alayim dicem onada zam gelmiş 🥲
Satin almadan arkadaslar aradi ( daha once x marketler zincirinde calisiyordum ) aycicek yagi 200 olacakmis :kızgın:

Evde sarki soyluyorum 5lt tenekeye

Ben seni alamadumm oyy param yok idi paramm
Seni boyle satanaaaa harammm olasinn harammm :KK50: efkarlandim bak

Geçen sene indirimden xs deri mont almıştım bu yıl ona giremezsem yuh olsun bana :kızgın: vazgecmeyelim tatlım ... dirayetli olmak zorundayız :işsiz:
Canım seneye artık 😂
Günü kapattım.

Sabah 11.00

Bir dilim ekşi mayalı garip ekmek
Menemen
Maydanoz 4 zeytin
Acı biber turşusu ve süzme peynir
Bir dilim pastırma

Ara öğün de yaptım bugün
Bir lokma pırasalı börek yarım portakalın suyu
Bir kupa kayısı çayı

Akşam 17.00

Tam buğday lavaşın içine hindi füme tel peynir marul koydum yanına da ayran ve acı biber turşusu

@Zipzip- E Elif_Eylul 60kiloyum 60kiloyum
Canım çok çok iyi 😍tam toparlanma menüsü olmuş afiyet olsun 😘
geçen yıl 35 günde 10 kilo vermiştim 🤗 şimdi 45 günde 4.1 kilo vermişim 🙄😬😬😬 cumaya göre yani.
ama o zaman 2 öğün aralıklı oruç yapmıştım. meyve ve karbo minimumdu. kuru kayısı vs az miktarda ve bulgur pilavı 🤭
ee tabi öyle başlamadım. aralarda makarnalar, pilavlar, çikolatalar vs. miktarı azaltsam bile yine de karbo. kan şekerini etkiliyor.

şimdi yoluna giriyor herşey çok şükür 🙏🙏🙏😘
35günde 10 wOw 😍😍😍

X