Popüler Konu LenaG ile MasterFit

C15ED3C6-986D-46B6-AEF1-E6FEF1D32C2C.jpeg

12 aralık
Sabah(09.30)
1 haşlanmış yumurta,peynir
Zeytin,domates,maydanoz
1,5 wasa
Şekersiz çay

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi
1 kare çikolata

Ara öğün
Yarım avuç yer fıstığı

Akşam (17:00 gibi)
Az yağlı tavada hamsi
Salata
3 dilim ekmek
(Sabahla akşam arası çok uzun olduğu için zor doydum 3. Dilimi o yüzden yedim yoksa yemezdim-evde değildim kaynanam yemeğe davet etmişti o yüzden dengesiz oldu saatler)

Adımım az kaldı tamamlayınca atacağım kaptanlarım 🧡
fesang fesang Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

12 aralık
Sabah(09.30)
Zeytin,domates,maydanoz
1,5 wasa
Şekersiz çay

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi
1 kare çikolata

Ara öğün
Yarım avuç yer fıstığı

Az yağlı tavada hamsi
Salata
3 dilim ekmek
(Sabahla akşam arası çok uzun olduğu için zor doydum 3. Dilimi o yüzden yedim yoksa yemezdim-evde değildim kaynanam yemeğe davet etmişti o yüzden dengesiz oldu saatler)

Afiyet olsun canim ♥️

Tam tamına 50 sayfa geçmiş birikmiş.. nasıl okurum ne zaman okurum bilmiyorum 🤦‍♀️
10.30
yarım haşlanmış yumurta 3 unsuz kabak mücver 2 dilim peynir 1 ck tahin pekmez 1 ck kaymak 1 ck şekersiz marmelat 1 wasa 1 nescafe bol yeşillik
18.00 tavuklu mantarlı sote yoğurtlu kuru patlican salatası yeşil salata
1.5 litre su.
Bugün ara öğün yapmadım. Gece yatmadan önce süt ve meyve yiyeceğim. Çünkü yarın 14.00 de endoskopim var muhtemelen 16 ya kadar birsey yiyemeyecegim
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul fesang fesang

Eklentiler

• 20211212_201353.jpg
    20211212_201353.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 12
12 aralık
Sabah(09.30)
Zeytin,domates,maydanoz
1,5 wasa
Şekersiz çay

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi
1 kare çikolata

Ara öğün
Yarım avuç yer fıstığı

Az yağlı tavada hamsi
Salata
3 dilim ekmek

Afiyet olsun canım 💕

Tam tamına 50 sayfa geçmiş birikmiş.. nasıl okurum ne zaman okutum bilmiyorum 🤦‍♀️
10.30
yarım haşlanmış yumurta 3 unsuz kabak mücver 2 dilim peynir 1 ck tahin pekmez 1 ck kaymak 1 ck şekersiz marmelat 1 wasa 1 nescafe bol yeşillik
1.5 litre su.
Bugün ara öğün yapmadım. Gece yatmadan önce süt ve meyve yiyeceğim. Çünkü yarın 14.00 de endoskopim var muhtemelen 16 ya kadar birsey yiyemeyecegim
Afiyet olsun canim♥️
Simdiden gecmis olsun insallah kolayca atlatirsin 🙏

Tam tamına 50 sayfa geçmiş birikmiş.. nasıl okurum ne zaman okurum bilmiyorum 🤦‍♀️
10.30
1.5 litre su.
Afiyet olsun canım gecmis olsun 💕

Afiyet olsun canım bunlari tek tek yazmaya ne ugrasiyosun okurken zorlaniyorum yok fermente cay kabuklu cay yesil cay:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:
Fulya mın çok alengirli menüleri vardır onları görsen ne dersin acaba :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:bide çay konusunda konuşmaya başlarsa beyaz çaydan kırmızısına rooibostan bilmem nesine çok bilgilidir arkadaşım bu konuda :KK39:

X