Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım geçmiş olsun. Sağlık haberlerini alırsın inşallah. Yoğun bakımda oluşu şaşırttı beni. Diz ameliyatı bu kadar zormuş demek. Allah şifa versin.
Sağol ablam tedbir amaçlı 1 gece yatiriyorlarmış dikişlerde kan sızması olur diye iki diz olduğu için belkide birde dün hafta sonu olduğu için doktor hastaneye gelmemiş ondan çıkarmamış ola bilir ama durumu iyiymiş camdan görüyormuş babamlar el sallamış annem Allah razı olsun ablam

Sagol can tşk ederim

Günaydın kızlar ❤

Günaydın hayırlı sabahlar

Günaydın bugün kahvalti yapıp annemlere gideceğim. Ben babamla otururken annem de annesine gidecek özlemiş annesini kıyamam

Günaydın hanımlar

Günaydın canlar

Gunaydin gece 4 e kadar film izledik sonuc cocuklar erkenden kalkti

Günaydın arkadaşlar benim ufaklık kalkmış mandalina mandalina diye türkü söylüyor ya çocuk gözünü mandalina ilE açıyor böyle giderse seneye gruba onu eklerim

Gunaydin herkese insallah cok guzel bir pazar gecirirsiniz

Sağolun kızlarrr 1 saat geçti bile

Günaydınlarr

Günaydın kızlar

Günaydın kızlar

Büyük kız hasta menüleri toplu yazicam inşallah
Geçmiş olsun canım
Günaydın kızlar mutlu pazarlar

Herkese hayırlı günler

Allah kavuştursun sizi...babanin uzaktan onu görmesi el sallamalari çok romantik ama

En büyük hayalimdi annemle babam gibi bir evliliğimin olması ama nasip değilmiş onlar benim idölüm ablam
Nasip değilmiş diye bir şey yok tatlım...38 yaşında evlendim hayalimin de ötesi şeyler gördüm... sakın bak evrene kötü mesaj gönderme...annenin babanın saadeti daim olsun seninki de daha daha güzel olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…