Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslinda sağlıklı beslensen bile kilo verirsin abur cubura dikkat et
Suyunu 2-3 lt ic,gun icinde hareketli olmaya calis
Çok haklısın ben yemek saatimi birde kendime düzenli yemle hazırlamam lazım okulda öğlen çorba dışında çok giyebileceğim birşey çıkmıyor evden hazırlamam gerek ama kilo ile de mutlu değilim

yağmur yağıyor
t111078.gif

Yaa ben adimlarimi attim ya orda görmüş arkadaslarin mi diye sordu
Senide bak diye etiketledi sanirim 😅😅😅
Heee insan beni de etiketler çok ayıp kaptanim
Canım şu spor uygulamalarında 30 günde karın yap filan oluyor ya onun resimleri 😂 ben de şaka yaptım rehberindekiler mi diye 😘 aman öyle saçma bişey işte 🤣

Annemler köyden gelince biz ayrı eve çıktık abimler bizim evde kaldı annemin dizlerinin ikisininde kıkırdaklari bitmişti platin taktılar İzmit'te bir doktor varmış 4. 5 kişi o doktora ameliyat olmuş memnun kalmışlar annemde o doktorda olmak istedi geçen hafta pazartesi günü gittiler salı muayene oldu persembe yatırdılar cuma ameliyat oldu cumadan beri yoğun bakımda dün doktor gelmemiş o yüzden servise çıkamamış babam durumu iyi dedi uzaktan el salliyormuş onlarda henüz konuşmamış henüz ama durumu iyi dediler çok şükür yarın belli olacak hastaneden çıkıp çıkmayacağı abimle babam yanindalar ben evdeyim

Büyük kız hasta menüleri toplu yazicam inşallah 😔

Çok geçmiş olsun canlar 😔

Canım sabah çok kötü kalktım baş dönmesi ile markete gittim geldim nefes nefese kaldım bacaklarım nasıl ağrıdı anlatamam. Ama bu sırf dün yüzünden değil birkaç gün çok sıkı yaptım herhalde vücut noluyo dedi😔 bugün iki öğün yapacağım çok teşekkür ederim canım
Yaa nolur normal diyete dön cnm :KK43: bol protein sebze biraz da tuz lazım vücuda :KK43:
3 e çıkart bence :KK66: yoksa vücut kıtlığa gireceği için artı gelebilirsin cumaya cnm :KK43:

Benim sevgili kırmızı takımım ❤️❤️❤️❤️

Kaçamaksız bol adımlı bir pazar olsun hepimiz için. Bol su içmeyi unutmayalım size güveniyorum ❤️❤️❤️❤️
Canımm herkesi etiketle istersen 😍
1200 adım oldu daha ama otobüsteyiz hehe

Tünaydın canım

Annemler köyden gelince biz ayrı eve çıktık abimler bizim evde kaldı annemin dizlerinin ikisininde kıkırdaklari bitmişti platin taktılar İzmit'te bir doktor varmış 4. 5 kişi o doktora ameliyat olmuş memnun kalmışlar annemde o doktorda olmak istedi geçen hafta pazartesi günü gittiler salı muayene oldu persembe yatırdılar cuma ameliyat oldu cumadan beri yoğun bakımda dün doktor gelmemiş o yüzden servise çıkamamış babam durumu iyi dedi uzaktan el salliyormuş onlarda henüz konuşmamış henüz ama durumu iyi dediler çok şükür yarın belli olacak hastaneden çıkıp çıkmayacağı abimle babam yanindalar ben evdeyim
Canım geçmiş olsun. Sağlık haberlerini alırsın inşallah. Yoğun bakımda oluşu şaşırttı beni. Diz ameliyatı bu kadar zormuş demek. Allah şifa versin.

X