Popüler Konu LenaG ile MasterFit

fesang fesang bugün nasılsın canım? düne güne daha iyi misin?
bir de dün aklımdaydı ama şu tansiyon yüzünden kafam karıştı unuttum yazmayı.
birkaç yıl önce bu aralıklı oruçları, tek öğün, iki öğün durumlarını araştırırken bir şeye rastladım. bilgin olsun; tek öğün erkeklere tavsiye ediliyor, kadınlar için iki öğün uygundur deniliyor. hani aralıklı oruç yapmak isteyenler için.

bu durum da, kadın ve erkeğin hormonal durumundan kaynaklıymış. kadınlara tek öğün uygun değil deniyor 🤷‍♀️
Canım sabah çok kötü kalktım baş dönmesi ile markete gittim geldim nefes nefese kaldım bacaklarım nasıl ağrıdı anlatamam. Ama bu sırf dün yüzünden değil birkaç gün çok sıkı yaptım herhalde vücut noluyo dedi😔 bugün iki öğün yapacağım çok teşekkür ederim canım

Canım sabah çok kötü kalktım baş dönmesi ile markete gittim geldim nefes nefese kaldım bacaklarım nasıl ağrıdı anlatamam. Ama bu sırf dün yüzünden değil birkaç gün çok sıkı yaptım herhalde vücut noluyo dedi😔 bugün iki öğün yapacağım çok teşekkür ederim canım
Gecmis olsun canim :KK43:

Strese bağlı olabilir tansiyon. Meditasyon müzikleri dinlemeni tavsiye ederim. İlaçlar mahvediyor bünyemizi. Geçmiş olsun. Tartı hep oynasın çok sevindim. :KK9::KK74:
aynen stres ve tuz. saol canım :KK60:
😔 çok zorlamışsın. aman canım sakın :KK43: iki öğün ye. sağlık çok önemli. sadece tansiyon değil, kan şekeri de düşmüştür senin. limonlu su içme sakın.

😔 çok zorlamışsın. aman canım sakın :KK43: iki öğün ye. sağlık çok önemli. sadece tansiyon değil, kan şekeri de düşmüştür senin. limonlu su içme sakın.
Evet canım az önce kahvaltımı yaptım bugün iki öğün yapacağım, hala tam kendime gelemedim toparlarım inşallah.

Sen nasılsın tansiyonuna dikkat et aman aman

X