Popüler Konu LenaG ile MasterFit

afiyet olsun canım. kalburabastı ve açma olmamış. kan şekerini yükseltir. tarçınlı sıcak süt içebilirsin. 1 parça az yağlı peynir atabilirsin ağzına.
Haklısın kaptanım. Daha kaç çeşit tatlı vardı pasta vardı börek vardi da yiyebilecegim en az şekilde yedim 😐 ayda bir gün sadece bu arkadaşlar ile buluşuyoruz dün de ufak tefek kaçamaklar yaptım iki gün üst üste olmadı. Bundan böyle günün olduğu hafta özel dikkat edeceğim
Afiyet olsun canım canimda bune bugun cuma ödülümüydü🙄
Bide hâla süt ıceyim diyoro_O
😄 Ah ah sabahtan pırasa yemeği yaptiydim daha bi de yemek yemişsin deme diye yiyemedim 🙈
Afiyet olsun canim ❤
Demisler zaten acma ve tatli olmamis
Haklısın kaptanım ben de vicdan azabı çekerek yedim 😐

Haklısın kaptanım. Daha kaç çeşit tatlı vardı pasta vardı börek vardi da yiyebilecegim en az şekilde yedim 😐 ayda bir gün sadece bu arkadaşlar ile buluşuyoruz dün de ufak tefek kaçamaklar yaptım iki gün üst üste olmadı. Bundan böyle günün olduğu hafta özel dikkat edeceğim

😄 Ah ah sabahtan pırasa yemeği yaptiydim daha bi de yemek yemişsin deme diye yiyemedim 🙈

Aksam yiyebilirdin bakma öyle dedigime süt yogurt falan ye ic emziriyosun

tamam canım. toparlarsın.

benim de bu aralar hafif oynak. 3 gündür minimum tuz kullanıyorum. yemekte olan yetiyor. ekstra eklemiyorum. insülin tansiyonu da etkiliyor bilgin olsun. karboyu azalt. ben ekstra tatlı yemiyorum. meyve yedim o da tarçınla.
hareketli spor değil de dışarıda yürüyüş tansiyona da iyi geliyor. ben bugün dışarıda yürüyüş yaptım. çok iyi oldu. deşarj oldum 💕

kendine dikkat et tatlım :KK60:
Benimde 12 9 olmuştu bugün küçük tansiyon 9 olunca fazla geliyor normal değil canım bide bu çıktı ama stresli günlerden geçiyorum onunda etkisi var tabi
Sende kendine dikkat et canım
sara_28 sara_28 1/2 limonu sık az su ekle iç canım. tansiyona iyi geliyor.
İçiyorum canım içmezmiyim hende su katmadan anca düşüyor
kahveyi sınırladım kaç gündür. tansiyon oynak olunca baştan kestim. iki gündür de 1 adet içiyorum. o da Türk kahvesi. hatta bugün 1 çk Türk kahvesiyle 1 ölçek şekersiz osmanlı kahvesini karıştırdım. iyi geldi. yemek yedim. az sonra yine ölçeceğim tansiyonu.
Ben kahve içmiyorum kaç zamandır ama çay içiyorum oda günde 3 bilemedin 4 bardak
BEndede bisey varda kahvedenmi kine🙈
Senindemi tansiyonun çıkıyor canım

Sessiz bir ortamda dinlen ve sürekli ölçme ben tansiyon aletini eline alır almaz nabzım atmaya başlıyor daha önce böyle korkularım yoktu annemi kaybettikten sonra hastane fobisi tansiyon fobisi gibi tuhaf şeyler yaşamaya başladım panik atak olmaktan korkuyorum

Benimde 12 9 olmuştu bugün küçük tansiyon 9 olunca fazla geliyor normal değil canım bide bu çıktı ama stresli günlerden geçiyorum onunda etkisi var tabi
Sende kendine dikkat et canım

İçiyorum canım içmezmiyim hende su katmadan anca düşüyor

Ben kahve içmiyorum kaç zamandır ama çay içiyorum oda günde 3 bilemedin 4 bardak

Senindemi tansiyonun çıkıyor canım
Benimki düsuyore🤣

Screenshot_20211211-210927_Mi Fit.jpg
adimlari bitirdim Zipzip- Zipzip- kimi etiketleyelim 😶

Yok canım ya Eylül ile bazen çok güzel anlaşıp oynuyorlar bazen de kuduruyor😪
Normal canim benim oglumla buyuk amcanin kizi kucuk amcasinin kizini hic istemezdi biraz herseye cabuk kusup mizmizlanandi simdi su sizmiyor aralarindan bak gene evde yok :confused: bi kac seneye daha duzelir aralari

X