Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlarcımmm bugünki menüm

Sabah 4 dilim sucukla yumurta peynir 3 yesil zeytin 1 dilim ekmek birkac dilim salatalık çay

Ara kiraz sapi ve papatya çayi 1 mandalina

Öğle 1 dolma 1tas yogurt

Ara 6 findik 2 kare diyet cikolata

Akşam tavuklu salata ev limonatası 1 dilim ekmek

2 litre su
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69 Hedef_69 😍😍😍

Ev yapımı limonata da olsa içinde şeker vardır diye düşünüyorum 🙄 sadece o gözüme battı 😊afiyet olsun Cnm 😘

Screenshot_2021-09-25-23-23-25-063_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg

Screenshot_2021-09-25-23-23-25-063_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul zeyneppk zeyneppk Cordelia Cordelia

Sağol canım kaptanım 🤗hazırım, açlıktan ÖLDÜM 💙MAVİ TAKIM İÇİN 💙 lütfen dikkat edelim takım arkadaşlarım eşim ekmek almaya gittiğinde bana çiko almış naptim yemedim aklımdan da çıkmadı 🤣🤣
Canım çok teşekkür ederim verdiğin değer için💙💙
Mavinin bütün kızlarının aynı özeni iradeyi azmi göstericcegine inanıyorum 💙💙🤩🤩

iyi geceler kizlar 😴😴
Bugunki menum
Sabah
1 haslanmis yumurta 1kk penir zeytin salatalık domates 1k fistik ezmesi 1b kahve

Ara
2 incie 2 tane ceviz

Aksam
1tb taze fasulye 1 tb salata
2lt su
Adimi spor listesine yazacam
zeyneppk zeyneppk
Super menu canim zipzipi da etiketlersen iyi olur liste tutuyor ya guzel adimlar bekliyorum 😘

Tereyagini cok severim abla. Trabzondan geliyor tereyagim emin oldugum bi yerden alip kullaniyorm. Yogurdumu da hep ev yogurdu kullanmaya calisiyorm. Kaynanam kislik pekmezi mi recelimi tursumu yapar sagolsun. Elimden geldikce kendimi esimi cocuklarimi organik gidalarla beslemeye calisiyorm. Elimden gelmeyen kisminda da iste market ürünleriyle idare ediyoruz.
mecbur gülüm elimiz de olmayanı marketten alıyoruz , sırf memleketten güvenilir yerden yağ eve getirelim diye araba buz dolabı aldık , ama trabzon tereyağının yakınına bile yanaşmaz
senin bilinçli olman çok hoşuma gidiyor oyy oyy zayıflıycam diye kendine zarar verenlerden değilsin çok şükür bir de bizim verecek çok kilomuz var 3-5 kilo değil ki bir iki hafta da verelim o yüzden bıkmamak sağlığımızdan olmadan zayıflamak için elimizden geldiğince dengeli beslenmemiz lazım 30 kiloyu (al geri verlerle 60 kilo eder de neyse) galiba toplam da 6 sene de verdim kaldı 20 kilo :rolleyes:
kız bak ben çok yavaş veriyorum sık sık da duraksama oluyor (troid bezim yok) bakalım ne kadar zaman da gelip beni geçeceksin :KK74:

Bu arada benimde oglum covit pozitif cikmisti. Evdeki baska hickimse de pozitif cikmadi. Hem karantinaya girerken hem cikarken yaptirdigimiz testlerimiz negatifti esimle ikimizin. Covit cok ilginc bir hastalik.
bence deee aynı evde olup biri ikisi hastalanırken diğerlerine bir şey olmayanlara siz de örneksiniz

Bunu tek çözümü cam balkon abla 🙄o tipler her yerde var
aynen gülüm öyle de orayı kapattırmak istemiyorum eni sonu 10 ay sonra taşınıcaz büyük ihtimal enişten daha işi kaldıramıyor her gün bir yerleri ağrıyor emekli olacak allahın izniyle balkon da kocaman baya tutarmış öyle dediler 1-2 bin olsa kapattırırdık

25 Eylül menü

16.30 1 kırmızı elma

17.55 kırmızı mercimek çorbası
100 gr kırmızı et ve daha da azdı

2,5 lt su

Spor yok adım paylaşırım birazdan

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69 Hedef_69
yaav menülere yorum yapmıyorum da dayanamadım kızzz yemek nerde ne yedin sen tüm gün çorba avuç içi kadar bile olmayan etle mi geçiştirdin tamam azmettin pazartesi eksi geleceksin de yaav bu da çok az kedi manığı mısın sen :KK43:

yaav menülere yorum yapmıyorum da dayanamadım kızzz yemek nerde ne yedin sen tüm gün çorba avuç içi kadar bile olmayan etle mi geçiştirdin tamam azmettin pazartesi eksi geleceksin de yaav bu da çok az kedi manığı mısın sen :KK43:
[kkQUOTE]
Gitmiyor öbür türlü ablam ya 😔🌹😘

X