Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü paylaşayım
10 Aralık
Sabah (küçük oğlumla ortak kahvaltı)
(50 gram sandviç ekmeği içinde 2 hindi füme,1 küçük çemensiz pastırma,az kaşar az labne var soğuk sandviç yaptım)
Şekersiz çay

Öğle
Fırında 1 tavuk Baget yanına biraz patatesinden
4-5 kaşık mercimekli bulgur pilavı
1 bardak ayran
Ev yapımı turşu

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi
Çikolata

Bugün akşam yemeği yemeyeceğim su,bitki çayı,kefir öyle şeyler düşünüyorum gün içinde yediklerim yeterliydi..
Çok acıkırsam ilk kez wasa aldım onu deneyebilirim..

Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia

Afiyet olsun canım. Ben hindi füme denemiştim bir kere belki markasindan bilmiyorum pek sevememistim ama sandviç içinde güzel olur belki öyle de deneyeyim

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım. Ben hindi füme denemiştim bir kere belki markasindan bilmiyorum pek sevememistim ama sandviç içinde güzel olur belki öyle de deneyeyim
Ben seviyorum canım salam,sosis sevmem binde bir pizza da olursa yerim..
Ama hindi füme daha güzel geliyor bana eşimde bende soğuk sandviç olarak tüketmeyi seviyoruz Bayadır yememiştim değişiklik olsun diye denedim..

Kızlar yazıları okurken gözlerimi istemsiz kisiyorum
Çünkü normal bakarken bulanık görüyorum hafiften yazıları secsem bile
Gözlerim bozulmaya mi başlamış sizce
Yorgunluk olabilir canım ama istiyorsan bi göz doktoruna rutin muayene ol..
Senede 1 aslında baktırmak lazım..

Ben seviyorum canım salam,sosis sevmem binde bir pizza da olursa yerim..
Ama hindi füme daha güzel geliyor bana eşimde bende soğuk sandviç olarak tüketmeyi seviyoruz Bayadır yememiştim değişiklik olsun diye denedim..
Evet ben de sandvic içinde deneyeceğim. Protein oranı çok yüksek diye biliyorum tam diyetlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…