Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cuma günü : 100.900 Kğ
Bugün : 100.300 Kğ
Fark : - 600 gr

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @Cordeliaa
canım tebrikler :KK9: ha gayret gelecek haftaya 90lar sonra 80ler 70 60 ohoooo :halay: evet ne güzel günler göreceksin daha :KK76: :KK5:

Günaydınn.. :KK24:
Cuma 58.2
Pazartesi 58.1
Cuma 57.8
Masterfit e katılacağım Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @Cordeliaa
ay 50lerde hala veriyorsunuz inanılmaz maşallah 😍

Günaydın kızlar bende bir süredir 64,5-65,5 kilomu koruyordum hedef 57 paylaşımlarım için cumayı bekledim
Bugün 65
Haftaya hedef 64
canım hoşgeldin yeniden,ben de gelmiceksin sandım :KK43:

hayat amacını hayallerini gözden geçir canım ,uymayan bir şey varsa şu anki hayatında onu revize et , eğer sadece sana bağlıysa da yoluna devam et güzel bir planla canım 😍
Sağol canım dün beraber gittiğim komşumla oturdum çok samimiyim onunla.. gıybet dedikodu yapmak ya da eleştirmek için ona anlatmadım sadece çok durgundum üzüldüm böyle karşılandığım için deyince o da aynı hisse kapıldığını söyledi.. yaşı küçük belki daha böyle şeylerde eksiği vardır zamanla gözlemleriz dedi öyle konuyu kapattık.. Rabbim misafirlerimizi güzel ağırlamayı bizlere nasip etsin 🧡
iyi yapmışsın konuşmakla canım komşun sırdaşın ne güzel 🥰 doğru bakalım zaman ne göstericek
aaaa bu nasıl bir süper güç 😍 keşke benim de olsa 😂 prolarda mı kaptancım? ay benim de varsa kullanırdım yaa çok gıcık eden biri vardı kendi konumda...

Kızlar bir süre buralarda olmayacağım. Bilmiyorum ne kadar sürecek. Lütfen asla pes etmeyin. Hepinizi seviyorum. Hakkınızı helal edin. Allah'a emanet olun.
Zipzip- Zipzip-
E Elif_Eylul

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Yaaa :cry: neden ama nedeen , o kişi gidince ne gfüzel devam ediyorduk şenlikli , birbirimize destek olarak :KK43: gitmeseydin canım yaa

Güzel eksi canim tebrikler💕
Guzel eksi tebrik ederim canim 🥰
sağolun aşklarım 😍 dün meyveyi pilavı fazla kaçırmışım dünle sabit geldim yine buna da şükür 🤗 inşallah yine 500-600 gider haftaya :KK66:

Abla dün iptal etcektim kafa dinleyim diye hepsi surat yapti laf soyledi 2insan icin gidilirmi dediler bende dun buraya ugramadim evde işlerimi yaptim az kafam dağalsin diye sonra yazdim iste
Ay hayııırrr :eek: yani gitmek istersen de güzel bir zamanda olsun yani emeklilik gibi :) başka arkadaşlara bıraktığınız bir zaman olabilir,daha huzurlu olur canım 🤗 şimdi çok erkeeen
Canim bizim cenazemiz var. Anneannem vefat etti, evimde değilim. Tartilma durumum yok.
Allah rahmet eylesin canım günahlarını affetsin :dua:
Birde takipçiside çok fazla,bir başlıyor canım arkadaşlarım diye,youtube fotosundaki kendisimi acaba çok genç çünkü.:KK200:
aynen aynen 😀 kendisi canım insta da da var
Diyet Salata Diyet Salata sen anime izliyor musun pp görünce sorayım dedim😃
ay evet 😀 profilinde de naruto gördüm 😂 izlemedim ama
bu da kuroshitsuji den sebastian canım 😂

O nuda düşündm yapayım diyede saatler uymuyor banada.

Geçmiş olsun ben sana ne diyorum takma diyorum demi rahat ol biraz.
Ablayaaaaa vallaaa insan sanki sevdigini saniyor icini açıyor ozelde biseyler paylasiliyor sonra ne oluyor anlamiyorum🤷🏼‍♀️

Bu mübarek cuma günü bizleri güzel insanlarla karşılastır🤲
Arkada özelde biseyler karıştırıp insanlarin arasini bozmayin burdan seyrediyosaniz lafim size👍
Şurda iki muhabbet yapiyoduk icine ettiniz topigin birisi beni etiketlemiyosun birisi o beni etiketlemiyor biri çıkıyor yemin ediyorum dogru ulan hanginize inancaz artik
eyvahlar olsun iş yoğunluğundan giremedim sanırım bir şeyler kaçırdım

canım tebrikler :KK9: ha gayret gelecek haftaya 90lar sonra 80ler 70 60 ohoooo :halay: evet ne güzel günler göreceksin daha :KK76: :KK5:

hayat amacını hayallerini gözden geçir canım ,uymayan bir şey varsa şu anki hayatında onu revize et , eğer sadece sana bağlıysa da yoluna devam et güzel bir planla canım 😍

iyi yapmışsın konuşmakla canım komşun sırdaşın ne güzel 🥰 doğru bakalım zaman ne göstericek

aaaa bu nasıl bir süper güç 😍 keşke benim de olsa 😂 prolarda mı kaptancım? ay benim de varsa kullanırdım yaa çok gıcık eden biri vardı kendi konumda...

Yaaa :cry: neden ama nedeen , o kişi gidince ne gfüzel devam ediyorduk şenlikli , birbirimize destek olarak :KK43: gitmeseydin canım yaa

sağolun aşklarım 😍 dün meyveyi pilavı fazla kaçırmışım dünle sabit geldim yine buna da şükür 🤗 inşallah yine 500-600 gider haftaya :KK66:

Ay hayııırrr :eek: yani gitmek istersen de güzel bir zamanda olsun yani emeklilik gibi :) başka arkadaşlara bıraktığınız bir zaman olabilir,daha huzurlu olur canım 🤗 şimdi çok erkeeen

Çok hoş bir bayan kendiside

Hic bilmiyorim canim bir kere kullandim 😅😅
Konunun hemen ustunde uc nokta var orda kimler yazdi görünüyor ya ordan cikiyor

Şehir değişikliği istiyorum İnş olur
Evet naruto izledim bitirdim ben
Sen neler izledin?
Eline sağlık kaptisim🥰

Zipzip- Zipzip- kaptanımm ellerine sağlık😍😘

fesang fesang kırmızı takım kaptanlığın hayırlı olsun canım güzel kilo verdin hakettin kaptanlığı tebrik ederim 😍😍

deniz diyette deniz diyette başınız sağolsun canımm Rabbim mekanında rahat ettirsin ananenizi..

Zeynep_Nihal Zeynep_Nihal aleykümselam canım sana da hayırlı Cumalar olsun tüm dualarına amin amin amin🧡🧡🧡

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul ya burası kilo verme spor yapma üzerine açılmış bi sayfa bunlardan ne gibi polemikler çıkarıyorlar da özelde can sıkıyorlar.. Kimse için canınızı sıkmayın yeter buraya ayak uyduramayan gitsin yani uzatmanın anlamı nedir ya..
İnsanların muhabbetlerini anlayamıyorum..
mikser*** olmaktan öteye geçemiyorlar 😢

Zipzip- Zipzip- kaptanımm ellerine sağlık😍😘

fesang fesang kırmızı takım kaptanlığın hayırlı olsun canım güzel kilo verdin hakettin kaptanlığı tebrik ederim 😍😍

deniz diyette deniz diyette başınız sağolsun canımm Rabbim mekanında rahat ettirsin ananenizi..

Zeynep_Nihal Zeynep_Nihal aleykümselam canım sana da hayırlı Cumalar olsun tüm dualarına amin amin amin🧡🧡🧡

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul ya burası kilo verme spor yapma üzerine açılmış bi sayfa bunlardan ne gibi polemikler çıkarıyorlar da özelde can sıkıyorlar.. Kimse için canınızı sıkmayın yeter buraya ayak uyduramayan gitsin yani uzatmanın anlamı nedir ya..
İnsanların muhabbetlerini anlayamıyorum..
mikser*** olmaktan öteye geçemiyorlar 😢
Zaten Allah biliyor ben bir kişinin buraya gelmesini hiç istemedim çünkü hangi topikte görsem sıkıntılı biri gibi geliyordu tahmin ediyorum ki bunlar o sebepten

X