Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben iki öğün besleniyorum aralıklı oruçla ama bugün çok geç kaldı 12 de en geç yiyorum

Verirsin canım bak 8 kiloyu ne güzel vermişsin ayrıca insan başlarda daha iyi kilo veriyor daha ben sürecin çok başındayım kilo verimimin yavaşladığı zamanda yazarım veremiyoruuum diye

Bu mübarek cuma günü bizleri güzel insanlarla karşılastır
Arkada özelde biseyler karıştırıp insanlarin arasini bozmayin burdan seyrediyosaniz lafim size
Şurda iki muhabbet yapiyoduk icine ettiniz topigin birisi beni etiketlemiyosun birisi o beni etiketlemiyor biri çıkıyor yemin ediyorum dogru ulan hanginize inancaz artik

Surda eğleniyorduk ne oldu anlamıyorum.....

Be im içinde anlamı yok ama neden hepsi bir tutulmuyor

Senin için demiyorum ablacım sen yeni geldin bide çok aktif değilsin hep aktif olupta beğenileri seçerek yapanlara dedim
Ah canım bende kimi zaman geçmişi bi an önce bitirmek için seri okuyorum anca etiket yaptıysa biri beni ya da komik üzgün bişeyse öyle atıyorum bazen beğeni de atıyorum okuduğum belli olsun diye ama düzenli yetişemiyorum art niyetle yaptığım bişey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…