Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben aralıksız besleniyorum canım 😄👻 E Elif_Eylul değil mi 😂
Benim bu hafta bu kadar vermemde regl dönemini kacamaksiz bol su ve salata tüketerek geçirmeme bağladım. Spor yapamıyorum ama 1. Sınıf ve 2. Sınıf birleştirilmiş öğretmenim yorucu oluyor bir de kilo vermemde emzirmemin de etkisi var diye düşünüyorum 🤗 ayrıca hayatım boyunca ne zaman diyet yapsam az yesem hızlı kilo veririm metabolizmam da hızlı diye düşünüyorum 😄 maşallah diyelim 👻
Evet sen araliklı aralıklı besleniyosun😏

Kızlar güzel eksiler var tebrik ediyorum 😍😍
fesang fesang kırmızı takım kaptanlığı yükleniyoreeeee 😍😍 harikasın canım çok iyi eksin tebrikler 🧡🧡🧡

@

canım ben 2 ya da 3 öğün yapıyorum bunu açlığımı dinleyerek yapıyorum..
Mesela öğlen 2-3 gibi diyelim misafirlikte bişey yedim akşamı hafif geçiriyorum yoğurt süt Vs. Ara öğüne uygun şeylerle günü kapatmaya çalışıyorum dengelensin diye..
Onun dışında her şekilde günü en geç 6 da bitiriyorum..
8 bin adımın acayip etkisi oluyor bunu test ettim..
Aslinda ben 8 kiloyu 2 ayda verdim son 2 kilo beni zoruyor bazen ödul veriyorum buraya da yaziyorumo sebeple uzadi sanirim
Ben aralıksız besleniyorum canım 😄👻 E Elif_Eylul değil mi 😂
Benim bu hafta bu kadar vermemde regl dönemini kacamaksiz bol su ve salata tüketerek geçirmeme bağladım. Spor yapamıyorum ama 1. Sınıf ve 2. Sınıf birleştirilmiş öğretmenim yorucu oluyor bir de kilo vermemde emzirmemin de etkisi var diye düşünüyorum 🤗 ayrıca hayatım boyunca ne zaman diyet yapsam az yesem hızlı kilo veririm metabolizmam da hızlı diye düşünüyorum 😄 maşallah diyelim 👻
Masallah canim ben de hizliveriyorum ama bu son 2 kiloda takildim biraz serbest biraktim sanirim ama kendime hedef koyup haftada 1 diyip 2 haftada bu isi bitirirsem gizel olacak

Aslinda ben 8 kiloyu 2 ayda verdim son 2 kilo beni zoruyor bazen ödul veriyorum buraya da yaziyorumo sebeple uzadi sanirim

Masallah canim ben de hizliveriyorum ama bu son 2 kiloda takildim biraz serbest biraktim sanirim ama kendime hedef koyup haftada 1 diyip 2 haftada bu isi bitirirsem gizel olacak
Şu anki kilon çok güzel canım

Tekrar günaydın
Tartimi birakayim, masterfitte varim kaptanlarim

69.7
Gecen hafta 66.9
Fark 2.8 :skandal:

Eklentiler

• IMG_20211210_111005.jpg
    IMG_20211210_111005.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 15
Harika olmuş canım ♥️

Günaydın kızlar 😍

Günaydın kızlar bu hafta aktif olamadım maalesef 😔ama eksiyle geldim 🤗💚💙❤️

dün sabahtan sonra giremedim... özledim

günaydın herkese

Zipzip- Zipzip- kaptanım bebek ben perte çıktık diye tartılmadım açıkçası.. pazartesi bomba gibi dönerm inşallah

Günaydın guzellikler💞💞💞 her sabah 7 de uyanirdim bu sabah 7.40 ya uyandim gece ufaklık bir türlü uyumadı hemen kıza tost yapıp kızı gönderdim 🥺🥺🥺 çok yorgunum 😔

Gunaydin kızlar 💞

Günaydınlar hanımlar :KK200:

Günaydın arkidişler:KK200::KK25::KK68:

Günaydın kızlar hepimize güzel bir gün olsun

günaydınlar herkese ❤️

Herkese kocaman gunaydinnnn 🥰🥰🥰🥰
Günaydın kızlar 💕
Kızlar pazartesi yada salı yazmıştım daha önce Farklı bir takımdaydım şimdi aktif olmadığı için buraya geldim 77 şerden 64lere kadar geldim ama hedefime daha var artık buradayım yavaştan tanışırız diye umuyorum
Yaş 26 boy168
Meslek ilkmat öğrt (atanamadım şimdi çalışmıyorum)
4 yıllık evliyim 20 aylık kzım var
Havalar soğuduğu için yürüyüş ve spor pek yapamayacağım
Aynı zaman da kpss de çalışmaya devam edeceğim böyle böyle ağaostostan bu yana zayıfladım devam etmesini umuyorum
Hoşgeldin aramıza 😊

NEDEN BEĞENİLER SEÇİLEREK YAPILIYOR KAPTANLARIM SİZE DEMİYORUM AMA BAZI ARKADAŞLAR HERKESİN MSJLARINA BEĞENİ ATMIYOR GÜNLERDİR GÖZETLİYORUM VE 2 GÜNDÜR BENDE ONLAR GİBİ YAPIYORUM HERŞEY KARŞILIKLI BENİM İÇİN
Büyük yazmak yassakkkkk:dondurma:

X