Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canim ekliyorum
Dikkat edip spor eklersen hedefine ulasirsin canim 🥰
Aslinda her gun yuruyus yapiyorum(haftaici cuma da dahil) ama yeterli olmuyor,ust beden calismam lazim.Online spor dusunuyorum bakalim,gerci onda da fiyatlar ne olmustur bilmiyorum en son 200 liraydi🙄

fesang fesang @fittanne dolunaydagel dolunaydagel baya iyi zayiflamissiniz tebrik ederim

siz aralikli oruc yapiyorsunuz degil mi?
galiba ben tam beceremiyorum 2 haftadir 1 kilo veremedim
Ben aralıksız besleniyorum canım 😄👻 E Elif_Eylul değil mi 😂
Benim bu hafta bu kadar vermemde regl dönemini kacamaksiz bol su ve salata tüketerek geçirmeme bağladım. Spor yapamıyorum ama 1. Sınıf ve 2. Sınıf birleştirilmiş öğretmenim yorucu oluyor bir de kilo vermemde emzirmemin de etkisi var diye düşünüyorum 🤗 ayrıca hayatım boyunca ne zaman diyet yapsam az yesem hızlı kilo veririm metabolizmam da hızlı diye düşünüyorum 😄 maşallah diyelim 👻

Günaydın canim ❤

Kolay gelsin canim ❤

Teşekkür ederim 🥰
Gneli bunu soyluyor bitmiyor pastasi , carti curtu bide daha evde yapmami da istiyor cok bekler kendo kilo almiyor tabi :KK11:
🤣🤣Yeterince kendi yapmiyormu birde senden istiyor
Günaydın güzel hanımlar 💗

Gecen cuma : 66.4
Bu cuma : 66.3
Fark :-100

😁
Maşallah yine çok güzel vermişim 😂

Yazdıklarım dışında birşey yemedim kaptanlarim vallaha billaha 🥲

Hedefe 1-2 kilo kaldi diye moralimi bozmuyorum

Bu gün yiyecem biraz canima tak etti 🤬

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Her eksi candir

Kizlar subat tatiline 6 hafta var,benim hedefim 65 kiloya dusmek insallah.Cok yuksek tutmayayim hedefimi alti haftada bes kilo versem de iyi olacak.
Ben de 5-6 kilo daha vermek istiyorum. Şu an göbeğim tamamen gitti, öğrencilerim ve bazı öğretmen arkadaşlarım incelediğimi söylüyor.

Derdim bacaklar, onlar da incelsin korumaya geçeceğim

Canım dinledimde bu çok çok üst safha sanki dışarı çıkmamı kisitlamaz aksine bütün angaryalari bana yükler ailemden hoşlanmaz ama katlanir benim başımın etini yiyerek . Sen evlendin artık muhabbeti bizdede var 😡
Allah geçim kolaylığı versin tatlım...bol bol bakara suresi aç evde okunsun...ben eşimin suyuna kulaklik koyup dinletirdim..aile huzuru için rukyeler var onları açıp evde okunmasininda faydası olur ins

X