Popüler Konu LenaG ile MasterFit

cocuklara dus aldirirken kac adim atabilirsin canim benimmm 🤭🤭🤭🤭 ayy gul gul oldum
Ben çocuklarla oynaya banyo yaptırırdım belki oda aynısını yapıyor yazacaktım ama onun ki başka türlüymüş 😄
Bence her hafta kaptan olabilmek için yarışmak sorumluk alabilmek ve rakipleri yakindan izleyemek, kendi takımını kurmak vs.zevkli oluyor. yani MasterFit güzel oldu. Tabi onca sayfa okumak,menü yorumlamak listeleri takip etmek, hazırlamak, özellikle takım ilişkisini dinamik ama sakin tutmak vs daimi kaptanlarımıza epey iş oldu. 🥰
İnşallah güzel bir şekilde devam ederiz. 🧿🧿🧿
Zipzip- Zipzip- ve E Elif_Eylul ♥️♥️♥️ Elinize emeğinize sağlık. ♥️♥️♥️ Takıma katılan , yarışan yarışmayan tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz. Özellikle düzenli olarak her satiri okuyanlar, Allah kolaylık versin. ♥️♥️♥️
Evet kaptanlarımızdan Allah razı olsun. Çom teşekkür ediyorum bende
Mavi takım heyy :KK45: :KK45: :KK45:
Bakin ben kahve iciyore siz napiyore vallaha kaptaniniz bana emanet etti :sinirli: :sinirli: :sinirli:
Kaptanım sobanın başına geçtim oturuyorum midem de ve karnımda aşırı sancı var. Adımda yapamadım . Bana ne önerirsin sancı için . Midem de bulanıyor. 🥺

Ben çocuklarla oynaya banyo yaptırırdım belki oda aynısını yapıyor yazacaktım ama onun ki başka türlüymüş 😄

Kaptanım sobanın başına geçtim oturuyorum midem de ve karnımda aşırı sancı var. Adımda yapamadım . Bana ne önerirsin sancı için . Midem de bulanıyor. 🥺
Niye usuttunmu acaba benimde midem agridi bugun stresmi yaptik acaba 😂

geçen cumartesi menemenle ekmek yemiştim bir de bu gün yedim
oğlan yakındaki unlu mamüller pastane gibi yerden almış aslın da kesin vardır orada ekmek çeşitleri bir gün ben gidip bakayım gerçi ekmeği de nadiren yiyorum olmadı buzluğa atarım demii:)
Tmm arada yiyiyorsan sıkıntı yok pazartesi tartisi onemli unutma

Geçmiş olsun canım 😒

Bence her hafta kaptan olabilmek için yarışmak sorumluk alabilmek ve rakipleri yakindan izleyemek, kendi takımını kurmak vs.zevkli oluyor. yani MasterFit güzel oldu. Tabi onca sayfa okumak,menü yorumlamak listeleri takip etmek, hazırlamak, özellikle takım ilişkisini dinamik ama sakin tutmak vs daimi kaptanlarımıza epey iş oldu. 🥰
İnşallah güzel bir şekilde devam ederiz. 🧿🧿🧿
Zipzip- Zipzip- ve E Elif_Eylul ♥️♥️♥️ Elinize emeğinize sağlık. ♥️♥️♥️ Takıma katılan , yarışan yarışmayan tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz. Özellikle düzenli olarak her satiri okuyanlar, Allah kolaylık versin. ♥️♥️♥️
Yazdığın her cümleye katılıyorum tatlım. Senin de emeğine sağlık. İki gündür iyi yürüdüm yarışma dışıyim ama bak göstereyim canım sana adımlarımı. :KK68:
IMG_20210925_215327.jpg
Bugün
IMG_20210925_215349.jpg
:süslü::süslü:

hay ben doktorun gözünü seveyim , en yağlısından sütü içeceksin peyniri yiyeceksin ki bedenin dengeli çalışsın bir ara sık sık yapılan araştırmaları paylaşıyordum nerden buluyordum şimdi hatırlamıyorum kopyala yapıştır yapardım ,neyse ben kendi aklımda kalanı yazayım
tam yağlı sütçüden alıp kaynattığımız sütten , sabah ilk aç karnına içersek bağırsakların iç duvarını sıvayıp kaplıyormuş böylece daha sonra yenen aşırı yağlı yiyecekler bile olsa fazla yağın emilmesine izin vermeden bağırsaktan atılmasını sağlıyormuş
doğal yağları dozun da tüketmek yağ yakmaya yardımcı oluyor ,üstelik bazı vitaminler D vitamini mesela,yağla çözünüp beden de kullanılıyor

gerçek tereyağı (içinde hilesi hurdası margani katılmamış olanlar) süt kaymağı yoğurt kaymağı, tam yağlı peynirler , tam yağlı sütle yapılan ev yoğurtları, zeytin yağından korkmayın normal yiyin ki kabızlık da vitamin mineral eksiği de olmasın
hatta arada tereyağı pekmez kaynatıp yiyin kan olsun can olsun boğaz tahrişine de iyi :))
Tereyagini cok severim abla. Trabzondan geliyor tereyagim emin oldugum bi yerden alip kullaniyorm. Yogurdumu da hep ev yogurdu kullanmaya calisiyorm. Kaynanam kislik pekmezi mi recelimi tursumu yapar sagolsun. Elimden geldikce kendimi esimi cocuklarimi organik gidalarla beslemeye calisiyorm. Elimden gelmeyen kisminda da iste market ürünleriyle idare ediyoruz.

Hedef_69 Hedef_69 kaptanım yoksun kim geldi yine veya bir yere mi gittin kızı yine zorla wc ye sokta bi el salla bize yerin belli oluyor😄
Ah balım sorma gorumcemler geldi akşam şimdi gönderdim😊 hemen tel alıp adım atarken bakiyim mavinin kizlarinin harika menülerini dedim bende😍😍

X