Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:KK74::KK74::KK74::KK36:

Ben görümcekim gelinler varken ben mi hizmet edeceğim :lülülü:
Benim hep gorumcem yapar valla beceriklide :KK68:
Diyet Salata Diyet Salata
EVet ebeyim aile hekimliginde aslında merkezî ısıtma var ama bizim odanin peteği yanmıyor anca kendini ısıtıyor birde benim beraber calistigim hekim sobaya birşey demiyor onlar yaktırmıyor odalarinda ama sobaula bile 16 17 derece oda.standart 20 24 derece olmaei gerekiyor bende tutanak tuttum verdim üst kuruma
Niye soba yaktirmiyorlar faturadan dolayimi aile hekimligide resmen ticari sistem gibi hala aklim basmiyor
Kız dedim ya geçen gün adam saç okşamaya gelecekmiş Diye :KK70::KK70::KK70::KK70:
Oksamis oksamis ama sonra gene kavga cikmis :KK70:

Bu tişörtü tamamen dolduruyordum ben 🙄😬

Eklentiler

• IMG_20211209_194000_N.jpg
    IMG_20211209_194000_N.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20211209_193950_N.jpg
    IMG_20211209_193950_N.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 27
Niye soba yaktirmiyorlar faturadan dolayimi aile hekimligide resmen ticari sistem gibi hala aklim
Aynen o sebepten aslında başka gerginlikler var olayı burdan paatlatmis oldular benlik değilde hekimlerin sorunları ama bende lafımı da işimi de esirgemedim kimse benim sağlığımı riske atamaz ben soba varken bile polar battaniye örtüyorum dizime soğuk memleket kar memleketi yani geçici bina yalıtım yok

Apartman komple 2+1 canım.. çocuk odası yatak odası ve oturma odası olarak kullanıyorum ben eski salon takımım büyüktü burda değiştirdim daha kullanışlı küçük eşyalar aldım..
Onun çocuğu olmadığı için salon ve oturma odasını aynı anda yapmış..
Eğer benim şu an salonum olsaydı kesinlikle kallavi bir sofra hazırlar onları çağırır misafirperverlik nedir nasıl olunur onu gösterirdim..
Ay canım öyle insanlar için kendini parçalandığına değmez boşver sevdiklerine kur sofrani.
Tamam canim alayim bunu ise yarar insaAllah
İnşallah memnun kalırsın canım.
Reytingler düşmüş. 😂😂😂
Kaos severler hala kaos çıkarma cabasin da ama 😪
2015 canım kız unutması yada alışması sorun değil kontrol ettin mi eksik birşey varmı cantansa diye sorduğumda yapıştıricim bitmiş bir o eksik anne dedi ona yanıyorum 🤣 ama çanta zaten bomboş nasıl kontrol etti
Benimki de aynı 2015 doğumlu canim hepsi aynı cocuklarin bugün öğretmen kitap goturmeyenleri çekmiş adam her gün yazıyor gönderin diye 😒 söylüyorum baktım yapmiyor sonra mecbur yapıyorum bende 😐
Soyleseymis sagda solda soyluyor goruyoruz . Soylesin o zaman 8kg farka ragmen neden bir cm incelme yok bak 6kg aldim okuz gibi fark var :kızgın:
👍👍👍 Anlatmak istediğimiz anlaşılmadigimiZ🤔

Arşiv de buldum 😆buda mutfak versiyonu
Ay maşallah 😀

Ayıp ayıp ne biçim annesin dagitmissin ortalığı çocuk topluyor:KK11:
ahaha 🤣

Aaaa sen aslan 🦁?
ben deee :KK70: ay 5. takımda 2 kişi vardı onlar da kaybolmuştu 😂 sevindim

Başka bir birimin hekimi
haydaaa:KK14:

Biraz hasta oldum kaptanim sen nasilsin💖💖
Teşekkür ederim kızlar 💖
Ya buraya dogalgqz yeni döseniyor dun banyo yaptım usuttum sanirim sesim hafif değişmeye başladı öksürürken cigerlerim acıyor
Hala dönemedim zaten moralim bozuk kedimi çok özledim sürekli erteleniyor bu haftasinu artık kesin donucem annemler gelir veya gelmez
geçmiş olsun canım dikkat et
sınavın mı erteleniyor? arkadaşının evinde mi kalsan?

ben de :KK70:

X