Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Boyun uzunmuş canım sırıtmıyordur ben 1,58 🤣
Fazlalık var gibi durmuyor tam gibi ama bölgesel rahatsızlıklarım var . Spor salonunda "neden geliyorsun" diye söylüyorlar. ama bu lafa çok sinir oluyorum. Spor sadece zayıflamak için yapılmıyor ki

:bicak:

ehm, C Calcifer 'i stalklıyordum açıkçası. bu sayfaya beğeni yaptığını gördüm. bi bakayım dedim, iyi ki bakmışım,güzel ekşındı :KK53:

ben bir doktor olarak günde 1200 gram vermenin pek mümkün olmadığını düşünüyorum. tabi karında masif sıvı birikmesi varsa ve parasentez yapıldıysa o ayrı :KK53:
😌😌😌😌

Fazlalık var gibi durmuyor tam gibi ama bölgesel rahatsızlıklarım var . Spor salonunda "neden geliyorsun" diye söylüyorlar. ama bu lafa çok sinir oluyorum. Spor sadece zayıflamak için yapılmıyor ki
Bizim topluma göre öyle 🙈

Bizim topluma göre öyle 🙈
Ben 2 yıl yüzmeye gittim pandemiden dolayı bırakmak zorunda kaldım. O kadar rahatlıyordum ki hem bedenen hem de zihnen. Şimdi de spora devam ediyorum mutlu hissediyorum rahatlıyorum. Keşke bu kafadan çıkabilseler :KK43:

Kilolu biri sordugunda senin gibi olmamak için önlem alıyorum de 🤣

Ben 2 yıl yüzmeye gittim pandemiden dolayı bırakmak zorunda kaldım. O kadar rahatlıyordum ki hem bedenen hem de zihnen. Şimdi de spora devam ediyorum mutlu hissediyorum rahatlıyorum. Keşke bu kafadan çıkabilseler :KK43:
Bunu anlamayan o kadar insan var ki onlara göre sen zayifsin ihtiyacin yok. Ama spor aynı zamanda bir yaşam Biçimi aslında kafa ve bedenen rahatlatiyor
insani😌 Bazen spor yapamiyorum ve kendimi çok mutsuz hissediyorum 🤦🏼

X