Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnsülin direncinden o kadar çok çektim ki... Doktorlar (insülin x glukoz) /405 olması gerek sanırım formülü tam hatırlamıyorum şuan öyle bir değerin 5in üzerinde olmasını bekliyor genelde ilaç yazmaktan kaçınıyor. Kendilerince haklı sebepleri var elbet ama benim 4.75 ve15 kilo verdiğim halde 4.55 çıkmıştı. Şikayetlerim öyle çoktu ki. Tahlillerinizi yapıp sonra iyi bir doktora göstermenizi tavsiye ederim.
Hmmm çok çok geçmiş olsun. Aile hekimim okuluma çok yakın bir boş dersimde gidip yaptırsam iyi olur teşekkür ederim tekrardan

Ay hemde nasıl özledim ağladım oturup :KK70:

Teşekkür ederim hepinize kızlar 😍 biraz geçmiş baktim yarışma devam mı?
Tatildeyiz. Cuma tekrar başlayacak ... yeni kurallar yeni ödüller yeni savaşlar. 📯📯📯📯 Bomba
💣💣💣💥💥💥 gibi geliyoruz. Artı gelen kaptanla ilgili muhteşem bir kural var.

valla doktora gidip tahlil vermeni tavsiye ederim. ben son 4 aydır her öğünden sonra ağzıma tatlı atmak istiyorum. meğer buymuş nedeni 😔
açlık şekeri, insülin, HOMA ve HBA1C ye muhakkak bakılsın. benim açlık şekeri 75, insülin 12-13 falan ama HBA1C sınırın üstünde. o da gizli şeker oluyor.
Bu değerlerin ekran görüntüsünü aldım. Doktora soracağım aile hekiminde hangilerini yaparlar bilmiyorum gerekirse hastaneye de giderim. Birkaç gündür aralıklı oruç yaptığım için açıkçası rahatım ama ne zaman tekrar atak gelir belli olmaz

Tatildeyiz. Cuma tekrar başlayacak ... yeni kurallar yeni ödüller yeni savaşlar. 📯📯📯📯 Bomba
💣💣💣💥💥💥 gibi geliyoruz. Artı gelen kaptanla ilgili muhteşem bir kural var.
Hadiyaaa ben neden bilmiyorum artı gelenle ilgili kurali🥺

Eklentiler

• IMG_20211208_204912.jpg
    IMG_20211208_204912.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 30
X