Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu değerlerin ekran görüntüsünü aldım. Doktora soracağım aile hekiminde hangilerini yaparlar bilmiyorum gerekirse hastaneye de giderim. Birkaç gündür aralıklı oruç yaptığım için açıkçası rahatım ama ne zaman tekrar atak gelir belli olmaz
bunlar aile hekiminde yapılıyor canım. standart şeyler.

Biz burda d vitamini bile bakmiyor canim 🤣 zor zahmet hastaneden randevu buldumda gecen ay herseyime baktirdim bende
Sağlıkçı olmadığım için doğru yorum mu yapıyorum bilmiyorum ama doktordan doktora değişiyor sanırım eski aile hekimim öyleydi şimdiki b12 d vitamini hormonlar hepsine bakıyor. Ondan aldığım sonuçları özelde ki doktora götürdüm ek tahlil ücreti vermek istemedim 300 TL dediler çünkü. Ama doktor yeterli bu tahliller dedi

Son düzenleme:
Sağlıkçı olmadığım için doğru yorum mu yapıyorum bilmiyorum ama doktordan doktora değişiyor sanırım eski aile hekimim öyleydi şimdiki b13 d vitamini hormonlar hepsine bakıyor. Ondan aldığım sonuçları özelde ki doktora götürdüm ek tahlil ücreti vermek istemedim 300 TL dediler çünkü. Ama doktor yeterli bu tahliller dedi
Yetkileri yok cogu yerin . Dahiliye bakiyor hepsine ama

Sağlıkçı olmadığım için doğru yorum mu yapıyorum bilmiyorum ama doktordan doktora değişiyor sanırım eski aile hekimim öyleydi şimdiki b13 d vitamini hormonlar hepsine bakıyor. Ondan aldığım sonuçları özelde ki doktora götürdüm ek tahlil ücreti vermek istemedim 300 TL dediler çünkü. Ama doktor yeterli bu tahliller dedi
Benimki mi cins bende bilmiyorum ama kaç defa gittimse yapmadi bana

Benimde en başından beri insülin direncim vardı ve her hafta 500 gram yağdan felan gidiyordu. Aşırı tatlı isteği bir anda gelen açlık yiyip yiyip doymama sinirlilik yemekten sonra uyku zor kilo verme hepsi insülin direncinden oluyor ama doktorlar ilaç başlamak istemiyor iyi bir endokrin uzmanına gitmenizi tavsiye ederim. Eğer gerçekten şekerden kaynaklı bir sorun varsa ilaç kullanmak rahatlatıyor insanı.,
bir bakayım canım. bugün iyice kafama taktım çünkü.
Eva fitness yaz canim Cordelia Cordelia Onunla cok guzel kilo verdi
baktım güzele benziyor. saol canım.
Cumadan pazartesiye az degil bence
yok hafta sonu için iyi. ama benim kilom 85 ile 90 arası. haftalık 1 den aşağı vermemem gerekli. tamam menülerim mükemmel değil ama yine de ben eskiden bu menülerle çok rahat haftada 1-1,2 verirdim.
kafam bozuk içmek istiyorum zaten :eğlence: hayde oynayalım dağıtalım
h07023.gif
h07023.gif

X