Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimde en başından beri insülin direncim vardı ve her hafta 500 gram yağdan felan gidiyordu. Aşırı tatlı isteği bir anda gelen açlık yiyip yiyip doymama sinirlilik yemekten sonra uyku zor kilo verme hepsi insülin direncinden oluyor ama doktorlar ilaç başlamak istemiyor iyi bir endokrin uzmanına gitmenizi tavsiye ederim. Eğer gerçekten şekerden kaynaklı bir sorun varsa ilaç kullanmak rahatlatıyor insanı.,
Şuan kapkaranlik, aydınlığa ermek istiyorum
Rabbim yardımcınız olsun sorun her neyse inşallah en kısa zamanda çözüme kavuşur.
İyi akşamlaaaarr
Merhabaa
8 aralik carsamba
10.00
2 tane kofte
3 kasik yogurt

Ara
1nescafe

18.00
1 kepce tarhana corbasi
1.5 kepce et yemegi
2 parca ispanakli borek
3 kasik yogurt
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Canım ben de olağan dışı şekilde hamurisi isteği var ve yediğim zaman gerçekten 3-4 kişinin doyacagi kadar yiyorum. Doymak yetmiyordu resmen çatlayana kadar yiyordum. Şüphelendim şimdi kendimden.
Böyle sıkıntılar varsa aile hekiminde bile tahlil verebilirsiniz. İnşallah mevsim geçisinden kaynaklıdır şeker sorunu yoktur

valla bir daha ki tahlil sonucuna göre gidebilirim.

Cordelia bizim pociklerde fallı kağıt çeksinler
Bide sakizla misir satan bulduk mu tamam
Kim bakacak
Kahve 20 lira ucuz yaa
Bir paket kahve kac para haberin var mi
Yokkk kaynim kahveciydi en son o getirmisti belesss bitmedi hala , oda sektor degistirdi Cay kssiginin ucuyla atacagiz bi kaci dogru cikinca ikinciler kazikli
Aha ben memelerde sarkmis teyzemin

Benzer ataklar olursa mutlaka tahlil yaptıracağım. Aile hekiminde olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim
İnsülin direncinden o kadar çok çektim ki... Doktorlar (insülin x glukoz) /405 olması gerek sanırım formülü tam hatırlamıyorum şuan öyle bir değerin 5in üzerinde olmasını bekliyor genelde ilaç yazmaktan kaçınıyor. Kendilerince haklı sebepleri var elbet ama benim 4.75 ve15 kilo verdiğim halde 4.55 çıkmıştı. Şikayetlerim öyle çoktu ki. Tahlillerinizi yapıp sonra iyi bir doktora göstermenizi tavsiye ederim.

ben geçen yıllarda gliforu denemek için içtim birkaç gün. aşırı iştah artışı oldu
valla doktora gidip tahlil vermeni tavsiye ederim. ben son 4 aydır her öğünden sonra ağzıma tatlı atmak istiyorum. meğer buymuş nedeni
açlık şekeri, insülin, HOMA ve HBA1C ye muhakkak bakılsın. benim açlık şekeri 75, insülin 12-13 falan ama HBA1C sınırın üstünde. o da gizli şeker oluyor.

İnşallah donersin evine canim. Kendi duzenin yerine nerde olursan ol rahat edemiyosun maalesef. Tekrar gecmis olsun. Sicak şeyler iç

Geçmiş olsun kedicik özlenmez mi. Ben sokak kedilerini bile özlüyorum.
Ay hemde nasıl özledim ağladım oturup
Gecmis olsun canim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Bugün bende ineklerdenim

Geçmiş olsun canım

Afiyet olsun kıslar
Teşekkür ederim hepinize kızlar biraz geçmiş baktim yarışma devam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…