Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bu arada gıdaya çok zam geldi her şey ateş pahası ama bir de glutensiz ürünlerin fiyatını görseniz. dün bir paket makarnayı 27 liraya aldım :mad::mad:
Canim burda marketlerde mercimek unu nohut unu ile yapilan makarna eriste tarzi seyler cok var. Belki siz de yapabilirsiniz. Yada yurtdisinda tanidiginiz birileri toplu alip gonderebilir. Cok uyguna cok alternatif var.

Hayirdir insallah canim
Sabah çay demleyim dedim.buyuk kavanozum 2.raftan tezgaha düştü heryer tuz buz oldu.elimi bir güzel kestim sinirimden ağladı ağlayacak duruma geldim hiç bir olmamis gibi kahvemi yaptım içtim sonra kalktım her yeri supurdum.sabahtan beri her yerimde cam varmış gibi hissediyorum ve vücudum batıyor🙄

Öğle arasında anca toplayabiliyorum onuda öğle arasina çıkarsa🤣 cocugu servise bırakma süpürge ve oda toplama o ögle arasına kalıyor
Servise mi verdin baya mesafe var mi okulla. bende kucukken hep servise binmek isterdim ablam servisle giderdi belki ondan :KK70:

Sabah çay demleyim dedim.buyuk kavanozum 2.raftan tezgaha düştü heryer tuz buz oldu.elimi bir güzel kestim sinirimden ağladı ağlayacak duruma geldim hiç bir olmamis gibi kahvemi yaptım içtim sonra kalktım her yeri supurdum.sabahtan beri her yerimde cam varmış gibi hissediyorum ve vücudum batıyor🙄
Gecmis olsun canim cam kotu heryerden cikiyor supursen de ertesi gun bile minik minik :KK43:

Gecmis olsun canim bukadar gergin olma:KK14:

Gecmis olsun canim :KK43::KK43:

Servise mi verdin baya mesafe var mi okulla. bende kucukken hep servise binmek isterdim ablam servisle giderdi belki ondan :KK70:
700 metrecik 😭 havalar soğudu birde gülsima her gidiş geliş abur cubur aldırıyor evde kalsa evde kaldığı için istiyor hergun git gel yapınca çok fazla para harcanyor dedim abur cubur yatiracagim parayı servise vereyim dedim ,birde en son ki yağmurda çok kötü islandik ve okulda çocuklar heba oldu baktım olacak gibi değil verdim el mahkum

Geçmiş olsun rabbim beterinden saklasin

700 metrecik 😭 havalar soğudu birde gülsima her gidiş geliş abur cubur aldırıyor evde kalsa evde kaldığı için istiyor hergun git gel yapınca çok fazla para harcanyor dedim abur cubur yatiracagim parayı servise vereyim dedim ,birde en son ki yağmurda çok kötü islandik ve okulda çocuklar heba oldu baktım olacak gibi değil verdim el mahkum
Dün abur cubura 50tl verdim oda kücük bir poset🤦🏻‍♀️

X