Popüler Konu LenaG ile MasterFit

merhabalar hanımlar

7 arlık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
peynir zeytin domt salt 1 dlm tbe

öğle
2 tb den beyaz peynirli yağsız tost

akşam
2 yk menemen
peynir zeytin domt salt
1,5 dlm tbe

2 gong 1 avuç kestane fındık karışımı

su 2 lt
spor yok

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 💕

Hadi ya ben ara tatilde yaptırırım diyordum okul yokken hemşire ısrarla bugün olması gerekiyor diyor kıza soylesem stres olacak söylemesem okuldan Aliyorum diye kopurecek daha dün hastanede aşı odasını okudu ben aşı olmak istemiyorum anne dedi bugün hemşire aradı 🤣
Ben gittiğin de öyle dedi 2 yaşa kadar aşı ya 2 yaşa kadar götürdüm ne bileyim demesi ko 4 yaşında getir diye 😂

merhabalar hanımlar

7 arlık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
peynir zeytin domt salt 1 dlm tbe

öğle
2 tb den beyaz peynirli yağsız tost

akşam
2 yk menemen
peynir zeytin domt salt
1,5 dlm tbe

2 gong 1 avuç kestane fındık karışımı

su 2 lt
spor yok

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Afiyet olsun canim ♥️

kızlar malum daha öncede yazmıştım kızımın çölyak durumu için evde derin bir temizlik yaptık. Buğday ve ürünlerinin girdiği her şeyi kaldırdık. tencere tava yiyecek ne akla gelirse. sıfır glutenle yeni bir hayata başladık. pazartesi günü de ben endoskopi olacağım çölyak şüphesinden dolayı. ama endoskopi öncesi doğru teşhis için glutenli beslenmem gerekiyormuş. evde yiyemem. okulda yemem gerek. kahvaltımı okulda yapıyorum. sizce kahvaltıda glutenli ne yiyebilirim? poğaça simit dışında dışardan ne alınabilir diyete uygun?
Gecmis olsun cok uzuldum,yulafli biseyler yiyebilirsin. Sizde de mi var yani ishal agri halsizlikvs.

X