Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar hanımlar sabah aç karnına taetıldım tam 63 kilo geldim,kahvaltı yaptım 600 gram almışım hep böylemi olacak Ver al yaniama iyi gidiyorum şimdilik ..
Bugn hastane işim var tomografim çekilecek göğüsten.
Günaydın abla💞

Ooo ana kraliçe sahalara dönmüş hoşgeldin beybi ❤️
Sorma dün akşam çok fenaydı oturup hüngür hüngür ağladım ben bu çocuklara bakamıyorum gücüm yetmiyor diye..
Grip halleri çok şükür geçti toparlandılar canım..
Dün misafirlikte büyük oğlan düştü dudağı kanadı içerden dişi kesmiş..
Eve geldik büyük oğlan ağlıyor deli gibi bağırıyor küçük desen kucağımdan inmiyor uykusu var ama uyumuyor, benim başım ağrıyor nazar mı oldu ne oldu anlamadım ağla ağla dua ede ede anca kendime geldim..
Gece de 2,5 yaşındaki oğlum kucağımda uyudu hep hatta öyle uyumuşuz ki sol elim uyuşmuş bi kalktım can yok elimde öyle kolumu kaldırmaya uğraşıyorum yok el sallanıyor koldan bağımsız tövbe tövbe..
Geldi mi üst üste geliyor..
Neyse bugün güzel bi gün olsun fazlalıklardan kurtulduğumuz arındığımız temizlendiğimiz güzel bi gün olsun ❤️
Geçmiş olsun canım neler yaşamışsın böyle 😔 zaten iyi şeyler hiç ard arda gelmez ki ama kötü birsey olsun zincirleme reaksiyon gibi hepsi birden olur şu an nasılsınız

Tamam iste abla sigara ve menopoz ilac etkisi sana artı olarakta döner
Zaten döndü 7 yılda aldım bu kiloyu birde.
teşekkür ederim. evet kızımda çölyak çıktı. bende de belirtiler var..

teşekkür ederim. gluten denilen şey yapışkanmış ve yüzeylerde kalıyormuş yıkama ile falan çıkmıyormuş. sadece çelik metallerde kalmıyormuş. o yüzden değiştiriyoruz her şeyi.
kızımın kilosu azdı. gelişme geriliği oluyor çölyakta. geceleri çok huzursuz uykuda sağa sola dönüp duruyor. kaç kez uyandığımızın sayısını bile bilmiyoruz. bir de glütenli şeyler yeyince karın şişliği kabızlık vs oluyor
Çok geçmişler olsun glutensiz besinler tüketiyorsunuz demi.

Ooo ana kraliçe sahalara dönmüş hoşgeldin beybi ❤️
Sorma dün akşam çok fenaydı oturup hüngür hüngür ağladım ben bu çocuklara bakamıyorum gücüm yetmiyor diye..
Grip halleri çok şükür geçti toparlandılar canım..
Dün misafirlikte büyük oğlan düştü dudağı kanadı içerden dişi kesmiş..
Eve geldik büyük oğlan ağlıyor deli gibi bağırıyor küçük desen kucağımdan inmiyor uykusu var ama uyumuyor, benim başım ağrıyor nazar mı oldu ne oldu anlamadım ağla ağla dua ede ede anca kendime geldim..
Gece de 2,5 yaşındaki oğlum kucağımda uyudu hep hatta öyle uyumuşuz ki sol elim uyuşmuş bi kalktım can yok elimde öyle kolumu kaldırmaya uğraşıyorum yok el sallanıyor koldan bağımsız tövbe tövbe..
Geldi mi üst üste geliyor..
Neyse bugün güzel bi gün olsun fazlalıklardan kurtulduğumuz arındığımız temizlendiğimiz güzel bi gün olsun ❤️
Kız oturup ağlama valla bende ağlanacak halime guluyorum inan ki çok zorlanıyorum🤦🏼

günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn:KK36:

Bir yazı görseli olabilir
Günaydın abla 🤗

teşekkür ederim. gluten denilen şey yapışkanmış ve yüzeylerde kalıyormuş yıkama ile falan çıkmıyormuş. sadece çelik metallerde kalmıyormuş. o yüzden değiştiriyoruz her şeyi.
kızımın kilosu azdı. gelişme geriliği oluyor çölyakta. geceleri çok huzursuz uykuda sağa sola dönüp duruyor. kaç kez uyandığımızın sayısını bile bilmiyoruz. bir de glütenli şeyler yeyince karın şişliği kabızlık vs oluyor
Çok geçmiş olsun canım 💞

Anladım canım çok geçmiş olsun 😔Büyük kızım benim de öyle kilo almıyor ama kabızlık yok , kucuk kızım kilo alıyor kabız ve gece sürekli uyanıyoruz 🤔

X