Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ooo ana kraliçe sahalara dönmüş hoşgeldin beybi ❤️
Sorma dün akşam çok fenaydı oturup hüngür hüngür ağladım ben bu çocuklara bakamıyorum gücüm yetmiyor diye..
Grip halleri çok şükür geçti toparlandılar canım..
Dün misafirlikte büyük oğlan düştü dudağı kanadı içerden dişi kesmiş..
Eve geldik büyük oğlan ağlıyor deli gibi bağırıyor küçük desen kucağımdan inmiyor uykusu var ama uyumuyor, benim başım ağrıyor nazar mı oldu ne oldu anlamadım ağla ağla dua ede ede anca kendime geldim..
Gece de 2,5 yaşındaki oğlum kucağımda uyudu hep hatta öyle uyumuşuz ki sol elim uyuşmuş bi kalktım can yok elimde öyle kolumu kaldırmaya uğraşıyorum yok el sallanıyor koldan bağımsız tövbe tövbe..
Geldi mi üst üste geliyor..
Neyse bugün güzel bi gün olsun fazlalıklardan kurtulduğumuz arındığımız temizlendiğimiz güzel bi gün olsun ❤️
Gecmis olsun canim 😔

Kuru tahta gibi ekmek bozulmaz bisey olmaz,
Formun glutensiz yulafi,keki,buskuvisi falanda var onlardanda al yanina koy aradada yersin
bu tarz şeyler bana çok tatsız tuzsuz geliyor diye tercih etmezdim ama deneyeceğim hepsini. peynir falan sürerim üstüne belki bi lezzet katar

Afiyet olsun abla çok geçmiş olsun
Çok teşekkrler sağolun :KK200:
Günaydın ablacim gecmis olsun ♥️

Tok tartini baz alma o kilo degil ki
Sabah wc sonrasi ac karna tsrtilmalisin

Simdi su icsen tartida 200 gram oynar :))
Günaydın canısı çok sağol.
Sabah aç karnına tartılıyorum hep sonra kahve sonrada kahvaltı yapıyorum :KK200:
Gunaydin,Gecmis olsun ablacim🥰
Ödemdir o yediklerinden ictiklerinden kaynakli
Günaydın flüzüm çok sağol sigara için gidiyorum dr istedi onuda.
Çok su içiyorum birde çay ve yeşil çay tüketiyorum.
Ödemi nasıl yolluyacaz peki.

Sorma dün akşam çok fenaydı oturup hüngür hüngür ağladım ben bu çocuklara bakamıyorum gücüm yetmiyor diye..
Eve geldik büyük oğlan ağlıyor deli gibi bağırıyor küçük desen kucağımdan inmiyor uykusu var ama uyumuyor, benim başım ağrıyor nazar mı oldu ne oldu anlamadım ağla ağla dua ede ede anca kendime geldim..
Gece de 2,5 yaşındaki oğlum kucağımda uyudu hep hatta öyle uyumuşuz ki sol elim uyuşmuş bi kalktım can yok elimde öyle kolumu kaldırmaya uğraşıyorum yok el sallanıyor koldan bağımsız tövbe tövbe..
Neyse bugün güzel bi gün olsun fazlalıklardan kurtulduğumuz arındığımız temizlendiğimiz güzel bi gün olsun ❤️
Sagol canim💕
Zaten hep üst üste gelir hersey ama bunlar bizim sınavımız,Rabbim daha kötü hastalıklardan korusun evlatlarimizi,bizide onlarin başindan eksik etmesin 🤲

çook geçmiş olsun canım. :KK200:çocuklar hasta olunca her şey çok daha zor oluyor.
Kızınız iyi olsunda canim hepsi yapılır 🥰🥰
evet canım her şeyin başı sağlık.. :KK200:

teşekkür ederim canım onu da bir deneyim

aminn inşallah. bu ara felaket masraftayız. tost makinesi tencereler sahan setleri plastik kaplar tahta kaşıklar vs hepsinin yenilenmesi gerekiyormuş :KK42:
Geçmiş olsun canım onlarin degisme sebebi ne hastalıkla birde ne gibi şikayeti vardı da fark edildi

Çok teşekkrler sağolun :KK200:

Günaydın canısı çok sağol.
Sabah aç karnına tartılıyorum hep sonra kahve sonrada kahvaltı yapıyorum :KK200:

Günaydın flüzüm çok sağol sigara için gidiyorum dr istedi onuda.
Çok su içiyorum birde çay ve yeşil çay tüketiyorum.
Ödemi nasıl yolluyacaz peki.
Hadi birak artik şu sigarayi🤲
Abla bazen yaşımızdan da kaynaklı şu kilo verme işi

günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn:KK36:

Bir yazı görseli olabilir

Çok geçmişler olsun bunların olması yaşanması o kadar doğalki inanın,amam annelik iç güdüsü işte onlara yeteri kadar yardımcı olamıyotrum durumuna getiriyor bizleri.
Sakın böyle düşünmeyin olurmu,onlar düşer kalka büyüyecekler inanın,yeterki sağlıkları yerinde olsun kötü şeyler yaşamasınlar sadece.

bu tarz şeyler bana çok tatsız tuzsuz geliyor diye tercih etmezdim ama deneyeceğim hepsini. peynir falan sürerim üstüne belki bi lezzet katar
Bazen mecbur kalırız evlatlarimiz icin
Suzme peyniri baharatlandir avokado seversen onla karistir guzel bir lezzet oluyor wasalarin uzerine sürebilirsin,fistık ezmesi surebilirsin

Çok geçm,ş olsun kızınızdamı çölyak durumu var.
teşekkür ederim. evet kızımda çölyak çıktı. bende de belirtiler var..
Geçmiş olsun canım onlarin degisme sebebi ne hastalıkla birde ne gibi şikayeti vardı da fark edildi
teşekkür ederim. gluten denilen şey yapışkanmış ve yüzeylerde kalıyormuş yıkama ile falan çıkmıyormuş. sadece çelik metallerde kalmıyormuş. o yüzden değiştiriyoruz her şeyi.
kızımın kilosu azdı. gelişme geriliği oluyor çölyakta. geceleri çok huzursuz uykuda sağa sola dönüp duruyor. kaç kez uyandığımızın sayısını bile bilmiyoruz. bir de glütenli şeyler yeyince karın şişliği kabızlık vs oluyor

teşekkür ederim. evet kızımda çölyak çıktı. bende de belirtiler var..

teşekkür ederim. gluten denilen şey yapışkanmış ve yüzeylerde kalıyormuş yıkama ile falan çıkmıyormuş. sadece çelik metallerde kalmıyormuş. o yüzden değiştiriyoruz her şeyi.
kızımın kilosu azdı. gelişme geriliği oluyor çölyakta. geceleri çok huzursuz uykuda sağa sola dönüp duruyor. kaç kez uyandığımızın sayısını bile bilmiyoruz. bir de glütenli şeyler yeyince karın şişliği kabızlık vs oluyor
Rabbim sif versin insAllah canim cok gecmis olsun🤲

X