Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım evde dökülür çocuk görür vs diye biraz endişeleniyorum. şu an yolun çok başındayız. bazen zaten çok ekmek tüketmezdim ama eşim ekmeğe çok düşkün tok tutsun diye her gün pirinç pilavı patates pişiyor evde.. bu da bana iyi gelmiyor :110: geçen gün biri paylaşmıştı vasa mı neydi adı o nasıl denedin mi?
Hic denemedim canim ama alip deneyebilirsin kalorisi de dusuk diye biliyorum

Kız rahatsız gitmedim canım.
Geçmiş olsun canım 😔
Gideyim de @Li_zigi duasını koyayım bari:confused::confused::confused:
Yap yap bi de elemterefiş kem gözlere girsin şiş de tamamdır :nazar::KK53:
Günaydın canım o enerjiden banada yolla🙋‍♀️
Yollayayım ablama 3 kilo 5 kilo ne kadar lazım :confused:
Yaptım gitti 😛 enerji frekansında bozukluk varmış demek ki o düzelince enerjimde yerine geldi :KK71::KK71::KK71::KK71:
kızlar malum daha öncede yazmıştım kızımın çölyak durumu için evde derin bir temizlik yaptık. Buğday ve ürünlerinin girdiği her şeyi kaldırdık. tencere tava yiyecek ne akla gelirse. sıfır glutenle yeni bir hayata başladık. pazartesi günü de ben endoskopi olacağım çölyak şüphesinden dolayı. ama endoskopi öncesi doğru teşhis için glutenli beslenmem gerekiyormuş. evde yiyemem. okulda yemem gerek. kahvaltımı okulda yapıyorum. sizce kahvaltıda glutenli ne yiyebilirim? poğaça simit dışında dışardan ne alınabilir diyete uygun?
Çok geçmiş olsun canim beyaz ekmek grisini vs yiyebilirsin

canım evde dökülür çocuk görür vs diye biraz endişeleniyorum. şu an yolun çok başındayız. ben zaten çok ekmek tüketmezdim ama eşim ekmeğe çok düşkün tok tutsun diye her gün pirinç pilavı patates pişiyor evde.. bu da bana iyi gelmiyor :110: geçen gün biri paylaşmıştı vasa mı neydi adı o nasıl denedin mi?
Wasanın cesitleri var büyük marketlerde ince uzun sekilde,sabah 2 aksam 2tane yiyebirsin kalorisi düşük etimegin çesitleri cikmis onlardan alabilirsin normal ekmek dilim 80kaloriyse etimek 35kalori

Günaydınlar hanımlar sabah aç karnına taetıldım tam 63 kilo geldim,kahvaltı yaptım 600 gram almışım hep böylemi olacak Ver al yaniama iyi gidiyorum şimdilik ..
Bugn hastane işim var tomografim çekilecek göğüsten.
Afiyet olsun abla çok geçmiş olsun

Günaydınlar hanımlar sabah aç karnına taetıldım tam 63 kilo geldim,kahvaltı yaptım 600 gram almışım hep böylemi olacak Ver al yaniama iyi gidiyorum şimdilik ..
Günaydın ablacim gecmis olsun ♥️

Tok tartini baz alma o kilo degil ki
Sabah wc sonrasi ac karna tsrtilmalisin

Simdi su icsen tartida 200 gram oynar :))

Gunaydin,Gecmis olsun ablacim🥰
Ödemdir o yediklerinden ictiklerinden kaynakli

Wasanın cesitleri var büyük marketlerde ince uzun sekilde,sabah 2 aksam 2tane yiyebirsin kalorisi düşük etimegin çesitleri cikmis onlardan alabilirsin normal ekmek dilim 80kaloriyse etimek 35kalori
aa öyle mii o zaman alıp okulda dolaba koyarım bozulmaz herhalde..

Gunaydin canim cocuklar nasil oldu💕
Ooo ana kraliçe sahalara dönmüş hoşgeldin beybi ❤️
Sorma dün akşam çok fenaydı oturup hüngür hüngür ağladım ben bu çocuklara bakamıyorum gücüm yetmiyor diye..
Grip halleri çok şükür geçti toparlandılar canım..
Dün misafirlikte büyük oğlan düştü dudağı kanadı içerden dişi kesmiş..
Eve geldik büyük oğlan ağlıyor deli gibi bağırıyor küçük desen kucağımdan inmiyor uykusu var ama uyumuyor, benim başım ağrıyor nazar mı oldu ne oldu anlamadım ağla ağla dua ede ede anca kendime geldim..
Gece de 2,5 yaşındaki oğlum kucağımda uyudu hep hatta öyle uyumuşuz ki sol elim uyuşmuş bi kalktım can yok elimde öyle kolumu kaldırmaya uğraşıyorum yok el sallanıyor koldan bağımsız tövbe tövbe..
Geldi mi üst üste geliyor..
Neyse bugün güzel bi gün olsun fazlalıklardan kurtulduğumuz arındığımız temizlendiğimiz güzel bi gün olsun ❤️

Geçmiş olsun canım 😔

Yap yap bi de elemterefiş kem gözlere girsin şiş de tamamdır :nazar::KK53:

Yollayayım ablama 3 kilo 5 kilo ne kadar lazım :confused:

Yaptım gitti 😛 enerji frekansında bozukluk varmış demek ki o düzelince enerjimde yerine geldi :KK71::KK71::KK71::KK71:

Çok geçmiş olsun canim beyaz ekmek grisini vs yiyebilirsin
teşekkür ederim canım onu da bir deneyim
Allah yardimciniz olsun canim 😔😔
aminn inşallah. bu ara felaket masraftayız. tost makinesi tencereler sahan setleri plastik kaplar tahta kaşıklar vs hepsinin yenilenmesi gerekiyormuş :KK42:

X