Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İlla ayağını kaydiricam diyorsun yani

Gitme zaten ama borcka tarafı çok güzel

Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin
Bizimkiler iki sefer gitti bu sene artvinden gelin alındı Bursa arası 1,5 gün ben yollarda sıkılırım

kızlar malum daha öncede yazmıştım kızımın çölyak durumu için evde derin bir temizlik yaptık. Buğday ve ürünlerinin girdiği her şeyi kaldırdık. tencere tava yiyecek ne akla gelirse. sıfır glutenle yeni bir hayata başladık. pazartesi günü de ben endoskopi olacağım çölyak şüphesinden dolayı. ama endoskopi öncesi doğru teşhis için glutenli beslenmem gerekiyormuş. evde yiyemem. okulda yemem gerek. kahvaltımı okulda yapıyorum. sizce kahvaltıda glutenli ne yiyebilirim? poğaça simit dışında dışardan ne alınabilir diyete uygun?

Gecmis olsun canim öncelikle
Sandevic ekmegi alsan yaninda taşısan canim kizin gormeden hazirlarsin evde
Su an aklima baska birseyde gelmiyor

Gecmis olsun canim öncelikle
Sandevic ekmegi alsan yaninda taşısan canim kizin gormeden hazirlarsin evde
Su an aklima baska birseyde gelmiyor
canım evde dökülür çocuk görür vs diye biraz endişeleniyorum. şu an yolun çok başındayız. ben zaten çok ekmek tüketmezdim ama eşim ekmeğe çok düşkün tok tutsun diye her gün pirinç pilavı patates pişiyor evde.. bu da bana iyi gelmiyor geçen gün biri paylaşmıştı vasa mı neydi adı o nasıl denedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…