Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya şu zuberi ben ve çocuğum sevemedik sadece sanirm onun yerine muz yiyor

Şifa olsun . Ben çocuklarıma çok çok nadir çikolata vb yedirdim. O da bitter çikolata 1 parça. Kurabiye kek vs paketli gıda evimize girmiyor. Hatta kutu meyve suyu meyveli kutu süt içemezler. Çok şekerli geliyor içemiyorlar alismadiklari için. Okulda öğretmen oğluma meyve suyu vermiş oğlum dediki anne boğazlarım yandı içemedim. O nedenle zuber tadı güzel gelmiş olabilir benimkilere. Normalde onuda almam ama diyet sürecine destek diye kendime aliyorum tirtikliyorlar.

A
Kuzu 1. Şıramda mezdeke var her türlü gideri var. 2. Sıra don amarrrr

Bunları açıp yürü her yerin erir sabun gibi. Ben aciyorum er bi yerim oynuyor beyavvv
haha bunlar da vardı listemde canım ama iki haftadır aynı şarkılar sıkıldım değişik olsun dedim
Dannsssaaa kuduuurrooo dediği yer zaten tesettürlü olmasam yürürken dans edecem

Valla ayda standart 3 günüm var biri komsularla biri arkadaslarla biride kuzenlerle onlarda olmasa evden cikacagim yok okul market pazar standart anneme gidip gelirim her hafta tamam iyi geliyo

9 Ekim Çarşamba
Kahvaltı

Domates, salatalık
1 dilim peynir, 5 zeytin
Avuc içi kadar tandır ekmeği
Öğle
2 çatal yumurta(sahanda)
6 zeytin, 1 dilim peynir
2 dilim tbe
1 tatli kaşığı bal
Akşam
2 kase yoğurt çorbası(buğdaylı)
Salata
Su 1.5 lt bunu bi artıramadım az geliyo aslinda susuzluk var ama icmiyorum garip bi sekilde
Spor yok
nurovic LenaG

9 Ekim Çarşamba

Uyaninca : Karbonatli su

11: 30 1 haşlanmış yumurta
35 g tbe ile kasarli tost
Bol salata
7 minik yesil zeytin
1 mandalina

Ara: Kahve+ 1 minik kare bitter

17: 30
4 adet biber dolma ( icinde kiyma ve çiğken 1 cay kasigi mercimek her birinde)
1 kase cacik

Maden suyu , yesil cay , kahve icildi

Spor: 8000 adim+ 40 dk ağırlık antrenmanı

LenaG tomrs B Beyaz leylak Lotus1234

Afiyet olsun hem öğle hem akşam mı 2 dilim pizza yedin ?
Afiyet olsun dengeli bir menü
Afiyet olsun genele bakılınca az olmuş canım
Ay annesine kavuştu mu boncuk
Çok güzel menü canım afiyet olsun
Afiyet olsun kaptanım akşama kadar güzel gitmiş akşam değişik olmuş
Ama diyetisyen düşünüyorum 1 aylık hem motive olmam için hem yağ oranı takibi için
Çok iyi fikir
Afiyet olsun akşam güzel olmuş ama gün içünde az geldi
Canım gelmeden önce arıyorlardır sanırım müsait değiliz desen ? Misafir sevsen bile neticede insansın durmadan misafir ağırlamak zor yani makine değilsin
Gayet güzel menü afiyet olsun
Afiyet olsun bu menüde tatlı hiç göze batmıyor
Afiyet olsun canım güzel menü sadece makarnayı 3 yk da tutalım
6:50 1 elma
13:00 1 avakado ve 2 yumurtayla omlet,zeytin
17:30 3 adet mercmk köftesi 2 kaşık patates salatası 2 bardk ayran
21:00 1 elma
1 lt detoks suyu
Afiyet olsun canım sen çok az yiyorsun birden kilo verirsin ama azıcık genişletsen menünü hemen geri gelir kilolar

Afiyet olsun ama suyu kesin arttırmak lazım
Süper olmuş bana bunlarla gel afiyet olsun

Oofff kendi menümü yazmayı unutuyorum yahu
Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve 3 ceviz

Kahvaltı 11:00 1 haş.patates ve 8 top peynirle salata

Ara 16:00 2 karabuğday arası labne,2 dilim ananas

Aralarda kafeinsiz filtre kahve

Akşam 18:00 Tavuklu kapuska,2 yk yoğurt,mevsim salata

21:30 1 karabuğday patlağı,3 zeytin

Su 3 lt
Spor yok

nurovic

9 ekim

12:00

1 yumurta sarısı,
Salatalık, alabaş
Marul arasına küflü, acuka, humus
9 fındık

18:00

2 küçük tavuk şiş, bikaç kereviz çubuğu
Bikaç lokma et
2 yumurta sarısı
Salata, alabaş

1 lt üzeri su
3 kupa kahve

LenaG

Yok canım öğle akşam aynı öğün ortada bir saat olunca ikisinide yazdim

Afiyet olsun cnm guzel menu .Benim reflum var ve Kanadaya gelince iyice artti burda bugdayin kalitesi cok kotu ve yiyeceklerde GDO yaygin maalesef tabi reflumun artmasinda kötü yeme aliskanliklariminda payi var karbonatli suyu midem agridikca iciyorum şıp diye kesiyor mide yanmasini ama aç hic denemedim korktum agri yapar diye bir sorun oluyor mu aç karnina

Maşallah benim kız da sevmez öyle, meyvesiyu hiç içmez dedign gibi ama benimki tatlı veya tatsız olmasından değil de kendi tadını sevmiyor bence, yoksa tatlı düşkünü değil damak tadı heralde, karışık sevmiyor, hurma sever ama garip işte

Valla ayda standart 3 günüm var biri komsularla biri arkadaslarla biride kuzenlerle onlarda olmasa evden cikacagim yok okul market pazar standart anneme gidip gelirim her hafta tamam iyi geliyo
Gitmesi guzel olur da bir de eve cagirmasi var o da ayri yorucu sma olsun insanın degisiklige sohbete ihtiyaci oluyor

Anaam Allah yardımcın olsun o ne ay öyle geçmiş olsun iyice içinden geçmiş resmen
Çocuklar için de ayriyeten geçmiş olsun canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…