Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim sadece kilo bildirimi degil herkes alip verebilir bir cogumuz kilo verirken zorlaniyor bazen
Sorun benim gorusume gore her hafta sizlanmalar yesil takimi sectiysen orda kal bir hafta idare et yok ben masterfit istiyorum vazgectim olmuyor oyle sinirler zipliyor sonra suclu kaptanlar oluyor. herkesin kendine gore sıkıntıları var burda kimse kimsenin nazıni cekemezki
Canım tabi ki zorluğunu tahmin edebiliyorum. Emeklerini görebiliyorum. Yoruldularsa birkaç gün ara versinler de diyorum.

Ama grup kapanırsa çok üzülürüm😔

Sanırım kaptanları bukadar üzen sadece burada gördüklerimiz değil özeldende msj alıyorlar belli ki manasızca suçlanıyorlar
Bence sağlığınızdan önemli değil burası gerekiyorsa kapatın
Yok kapatmayalım derseniz huzur bozan kurallara uymayanları gönderin bu kadar basit.

Bana kızabilirsin sorun yok alıskinim ben herşeye zaten olaylari çıkaran benim ortalik karistiranda benim 😉
Yok canım sana neden kızayım.? 🤣 ben de çoğu ortamda günah keçisi olurum dilim yüzünden ama napiyim doğru bildiğimi söylemekten çekinmem. Burda tabi ki uyaracaksiniz buranın amacı da o değil mi? Kimse birbirini sevmek zorunda değil sonuçta sanal ortam ama herkes birbirinin iyiliği için yorum yapıp uyarıyor.. bunu kabul ederek bu gruba katılıyoruz

X