Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende farkli kahve icemiyorum yaa alisinca diğerleri farkli geliyor
Ben kahve dünyasının kahvesini de bdgeniyorum kaptanim
Selam. Bugun cok yogunum misafir gelecek. Eslemde yolda uyudu evde uyandi. Yemeğe sarımsak koymayi unutmusum lezzetini verecek oydu aslinda :KK43: diger yemekleri hazirladim. Pilav yapcam. Salata malzemeleri de hazirladim dograncak. Ben daha şimdiden bitmiş vaziyetteyim :ruh:
Kolay gelsin canım

Takimlar bitmez deniyordu takimlar bitti
Bizde bu diyet günlüğüne ara versek iyi olacak
Aaaaaa neden ne olduki ne güzel bir sohbet ortamı vardı yarışma ortamı vardı niye böyle bir şey düşündünki 🤔

Sabahki mevzu yüzündense kim ne yapsa kendine yapar bir kişi için günlüğü kapatmaya değermi

Kim mutlu olacak. Niye kapatıyoruz. Ne güzel takım olduk. Bir sürü yeni arkadaş geldi. Bir sürü yeni renk. Bence kapatacaksak bize yakisir şekilde yapalım. Mevcut arkadaşlarla devam edelim. 3 ay- 6 ay sonra kapatalım misal.
Kavga cikarani ,sorun yapani postalarim ama bu defa 🙄🙄

Aaaaaa neden ne olduki ne güzel bir sohbet ortamı vardı yarışma ortamı vardı niye böyle bir şey düşündünki 🤔

Sabahki mevzu yüzündense kim ne yapsa kendine yapar bir kişi için günlüğü kapatmaya değermi
Degmez tabi ki canim da
Sanki biz sucluyuz gibi mesajlar vardi arada
Kimseye durduk yere demem ben zayiflamamissin tartiyla oynamissin diye
Beni az cok tanir herkes

Kavga cikarani ,sorun yapani postalarim ama bu defa 🙄🙄
ben dışarıdayım. Her zaman diyorum. Ben çok güzel güle güle derim. Ne oldu bilmiyorum ama bu sayfada kim huzuru bozuyorsa gönderirsiniz. Bu enerjiyi yakalamak bir disiplin sağlamak diyet gibi zor birşeyi yönetmek zor. Diyet yapmak zor.

İşte ben de bunu demek istiyorum pek çok kişi üzerinde emeğiniz var :KK43:
Canim sadece kilo bildirimi degil herkes alip verebilir bir cogumuz kilo verirken zorlaniyor bazen
Sorun benim gorusume gore her hafta sizlanmalar yesil takimi sectiysen orda kal bir hafta idare et yok ben masterfit istiyorum vazgectim olmuyor oyle sinirler zipliyor sonra suclu kaptanlar oluyor. herkesin kendine gore sıkıntıları var burda kimse kimsenin nazıni cekemezki

Degmez tabi ki canim da
Sanki biz sucluyuz gibi mesajlar vardi arada
Kimseye durduk yere demem ben zayiflamamissin tartiyla oynamissin diye
Beni az cok tanir herkes
Yani canım burası kilo alma yarışması değil kilo verme yarışması buraya katılan yediğine içtiğine dikkat edecek sporunu yapacak suyunu içecek hergün düzenli olarak menü ve spor bildirimini yapacak bu kadar basit işine gelen kalır işine gelmeyen gider bu kadar yani burda kimseyi zorla tutmuyorsunuz yalan söylemeye hiç gerek yok insanlık halidir regl zamanı olur kullanılan ilaçlar olur bunlar kilo yapar ödem yapar kabızlık olur tartıda fazla çıkarsın bunları dürüstçe söylemek gerekir yalana dolana tartının ayarlarıyla oynamaya ne gerek var böyle yapan birini tespit ettiğinizde takımdan gönderirsiniz olur biter takımı kapatmaya ne gerek var bunun için moralinizi bozmaya ne gerek var dimi ama

X