Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen de herşeye takılma canım.

Canım sen gönderildiğin zaman en çok artı gelen sendin kaldı ki bu yarışmada kaptanlar adaletli olmak zorunda değil. Herkes kendi stratejisini yapıyor. 29 Ekim'den bu yana 65 kilosun.🤷‍♀️ Kime ve ne diyorsak daha açık söylersek o kişi kendini ifade edebilir. Ben bir çok karar vermek zorunda kalıyorum. Adaletsiz olduğumu dusundugunde söylemeni rica ediyorum. Sonradan üstü kapalı söylemen herkesi üzer.
Canm senin veya Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul kaptanlarımın adaletsiz olduğunu düşünseydim burda olmazdım
Ben öyle düşündüm fikrimi söyledim geçti gitti niye bu kadar uzatıldı anlamadım ortada yapılan bir haksızlık yoksa

Canm senin veya Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul kaptanlarımın adaletsiz olduğunu düşünseydim burda olmazdım
Ben öyle düşündüm fikrimi söyledim geçti gitti niye bu kadar uzatıldı anlamadım ortada yapılan bir haksızlık yoksa
Haksizlik olmaz ki canım oyun bu birileri takim degsitircek her kaptanin kendi karari
Bence seni kaptan yapalim bu hafta :-)

Bir ayda 20 kilo veren sıvı diyeti yapmış bu formdan bir arkadaş bende mi başlasam 🙄😁
Geçen gün okudum bunu ne kadar sağlıklı tartışılır hiç bişi yok yemek bazında protein vitamin filan yapmayın bence.

Kabak detoksu yaptım o bile tok tuttu beni,ayran detoksunu deneyeceğim.

X