Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ankarada gross marketler var ben de oraya gittim bugun 1500 tl birakip geldim 🤦‍♀️
Hangisine gittin 😅😅
E biz ölelim o zaman😂
🤣🤣🤣🤣
Neyim ben 🤣🤣🤣

Parayı bırakmak mesele değilde aldıklarıma bir baktım birde odedegim paraya 600 TL'lik edecek hicvirsey yok
Ne olacak boyle yaa her alışverişe gidiste her ürüne zam geliyor:KK43:

@fittanne diyet biskuvi arasi yer fistigi ezmesi yemissiniz ya ben de aldim ezme ama hic yiyemiyorum sekersiz olunca margarin gibi geliyor bana :KK43:
Bende fistık ezmesini aLdım ama çöp ! Yiyemedim
Basit olan mi...sabah kahvaltni yap...erken olacgi için ara öğün ekle bide öğlen yemeğini sağlıklı bı sekilde seç...sonrası için acikirsan ara öğün ekle...akşamı hafif tut
Çalışıyorum bahanesine sığınma ben 20 yıldır calisiyorum hep bu sekild besleniyorum...

Ara ogunlerimi hep yanında götürdüm çantamda hep atıştırmalık olur...
Öğlem yemegi iptal ettim yaglı diye 🙄 aralıklı oruc deneyeyim dedim bi hafta denedim tabi oda iyi olmadı

Parayı bırakmak mesele değilde aldıklarıma bir baktım birde odedegim paraya 600 TL'lik edecek hicvirsey yok
Abur cubur almissiniz onlarda biraz tutar. Ben cok az abur cubur aldim geri kalani zaruri malzeme. Ilk evlendigimizde boyle yapmistik 500 tl tutmustu simdi 3 kati para odedik. En basit seyler bile acayip pahali

Ben de diyete ilk basladigim zamanlar haftada bir yapiyordum ama simdi o kadar dayanamiyorum. Fikri bile insani strese sokuyor

Atistirmalik olarak neler yiyorsuniz?
Leblebi fındık fıstık badem üzüm hurma bunlar çantada uzun süre taşına bilen..

Meyve olur mevsimine gore

Hangisine gittin 😅😅

🤣🤣🤣🤣

Neyim ben 🤣🤣🤣

City gross😅
Bende fistık ezmesini aLdım ama çöp ! Yiyemedim

Öğlem yemegi iptal ettim yaglı diye 🙄 aralıklı oruc deneyeyim dedim bi hafta denedim tabi oda iyi olmadı
Ben okula goturdum ders aralarinda 1 kasik yerim belki diye yok gerisin geri getirdim evde de yiyemiyorum sanirim ben de atacagim :KK43:

Ben de diyete ilk basladigim zamanlar haftada bir yapiyordum ama simdi o kadar dayanamiyorum. Fikri bile insani strese sokuyor
Tabi canım kolay iş değil ama her dk ne yiyeceğim diye düşünmediğim için rahat geliyor. Bir de ne de olsa tek öğün yapıyorum diye gönlümce yiyorum haha

Sorma kaptanim toplu alışveriş yapmıyordum ne zamandır o yüzden fiyat artışı çok gözüme batmiyordu hümayi doktora götürmüşken un alalim diye girdik sadece yeni yağ almama rağmen bir daha yağ alaşım geldi eşim durdu 🤦🏻

X