Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende fistık ezmesini aLdım ama çöp ! Yiyemedim

Öğlem yemegi iptal ettim yaglı diye 🙄 aralıklı oruc deneyeyim dedim bi hafta denedim tabi oda iyi olmadı
Allah aşkına kızartma olmadığı sürece yemeğin ne yağı olacak...zaten yağ gerekli bağırsak hareketi için...

Yemeği evden goturebilirsin...ben salata yaparken akşam fazla yapardım ertesi gün okula içine bakliyat koyup öğle yemeği yapardım

Leblebi fındık fıstık badem üzüm hurma bunlar çantada uzun süre taşına bilen..

Meyve olur mevsimine gore
Evet bunlari bende bulunduruyorumiyi oluyor. Simdi bile Dolabimda kaju, ceviz, ananas kurusu ve etiform var
Tabi canım kolay iş değil ama her dk ne yiyeceğim diye düşünmediğim için rahat geliyor. Bir de ne de olsa tek öğün yapıyorum diye gönlümce yiyorum haha
Evet aynen hem acikmis oluyosun baya yiyosun hem de daha ozgursun

Bizde gecen seneye kadar ya oraya ya da neve giderdik simdi evin yakinina fixgross açıldı ona gidiyoruz az cok fiyatlar ayni :)
Bazı şeyler a101 de daha ucuz 😬geçen humaya limonata aldım 5 TL 200 ml lk burda aynı marka 1,40 tl idi heryerde fiyatlara bakıp gitmek lazım bazı şeyler toptancida daha pahalı olabiliyor

60 tlsi abur cubur sadece 😬
Inanmiyorum. Peynir falan var mi? Yada belki aldiklarin kilo olarak fazladir. Valla her sey ates pahasi
Allah aşkına kızartma olmadığı sürece yemeğin ne yağı olacak...zaten yağ gerekli bağırsak hareketi için...

Yemeği evden goturebilirsin...ben salata yaparken akşam fazla yapardım ertesi gün okula içine bakliyat koyup öğle yemeği yapardım
Ben de salatayi fazla yapip biraz ton balikla ertesigunu yiyordum okulda diyetin baslarinda

Bazı şeyler a101 de daha ucuz 😬geçen humaya limonata aldım 5 TL 200 ml lk burda aynı marka 1,40 tl idi heryerde fiyatlara bakıp gitmek lazım bazı şeyler toptancida daha pahalı olabiliyor
Aynen canim bakip oyle almak lazim da iste her zaman takip edemiyoruz
A101 yakinda yok hic gitmem mesela

Benim şok ve a101den baktigim oldu gross marketinkiler ucuzdu.belki bakmadiklarim daha pahalidir bilemiyorum

yulaf lapasının üzerinde 1 tk çok güzel oluyor :deli:
Ay ama ikisi de tatsiz 😩belki muzla tatlandirilabilir
Bizde gecen seneye kadar ya oraya ya da neve giderdik simdi evin yakinina fixgross açıldı ona gidiyoruz az cok fiyatlar ayni :)
Oralar bize uzak kaliyor bugun spora cikinca gideyim dedim ama eve posetleri tasiyincaya kadar öldüm
bana gönder :KK70: hangi marka aldın canım?
Burada tugba kuruyemis var oradan almistim markasini bilmiyorum
Ama haftadan iki kereden fazlası zararlıymış kadınlarda hormon problemi yapıyormuş.
Gercekten mi 😕 benim oyle ac durdugum cok oldu hem universite yillarimda hem de bu diyet donemimde

CAnım bir günde 3 mandalina ve 2 dilim sütlü tatlı çok değil mi?
Çok istiyorsan 1 mandalina 1 dilim sütlü tatlı ye..
anca kısınca eksiye ulaşıyoruz..
Ben senin yerinde olsam karnımı tok tutacak şeyler yerdim hem spor yapmak içinde daha dinç olurdum..
Meyve şekeri ve rafine şeker ani kan şekerini yükseltiyor sonra birden düşürüyor daha acıkıyorsun ya da halin kalmıyor..
tabi vücudunu en iyi sen tanırsın 💙
Spor yapamıyorum canm sorun o yoksa rahatlıkla eksi gelirim de spora başlamam gerek yoksa gitmeyecek bu kilo 🤦🏼‍♀️

10 kilo un , 6 kg deterjan, 5 lt vernel vs bozulmayacak şeylerin miktarını fazla tuttum 3 paket çay gibi mesela🤣
Neden caylari ayri ayri aldin? Ben 3kg birden aldim. Lipton mu aldin onun 1 kgligi var sadece?
Her üründe değilde bazi ürünlerde fark ettim bazilarida aynı fiyat mesela
Ben de nohutla fasulyeyi 2 3 kg alacaktim 1 kg olarak almisim ama galiba evde vardi 1er paket daha o yuzden cok uzulmedim

X