Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Migi normal 3 öğün yesen aralarda acıkırsan ara öğün yapsan..
Sporunu yürüyüşünü yapsan..
Suyunu içsen..
Menülere dikkat etsen kaçamağın varsa da dengelesen olmaz mı ?
İlla aralıklı oruç normal oruçla mı kilo vereceksin ?
Normal orucunu tut tabi kaza,nafile oruçları onlara niyetinden ötürü takdir ediyorum seni Allah kabul etsin..
Ama kilo vermek için bu kadar sık düzen değiştirme..
sadece basit olanı yap..
Basit olanı aramaya çalışıyorum
Ama hiç biri kritere uymuyor 😔😔

Sigarayı düzenli içmiyorsan streste felan sığınma ben öyle öyle başladım günde 1 paketi buldu şimdi yarım pakete düşürdüm bırakıcam inşallah

Kamyoncu gibi sigara içtiğim doğru ama bende bırakıyorum inşallah yeni yılda sıfırlamış olacağım
Sağlığa zararlı. 😵

Bende takımlara girmek istiyorum ama adımsayar alınca artık 🤭 günde kaç adım atıyorum onu da merak ediyorum
İnşallah canım.
Estağfurullah ne özeli prune1 gen mutasyonu yani genetik rahatlıklık vardi nette baktığınızda sadece İngilizce makaleler çıkıyor ama yeni yeni Türkiye'de de oluşmaya başlamış bu hastalık Google'da bilgi bulamazsın buna dair ma Instagram a bakabilirsiniz bu tür çok hasta var yeğenim 2018 doğumluydu biz o zaman çok araştırma yaptık genetik test dediler gönderdik 3 ay sonra sonuç geldi normalde dünya çapında 20 hastada vardi 2018 de ve bunlardan biri benim yeğenimdi şimdi yani 2021 de ise Türkiye çapında sadece 4 5 aile var ve sadece 1 çocuk bu rahatsızlık sebebi ile 9 yaşına kadar yaşamış ve hayatını kaybetmiş benim meleğim 4 yaşına kadar tutuna bildi hayata 😢😢😢😢😢
Allah sabır versin size. 😟

Cordelia Cordelia E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- fittanne fittanne

Bir yürüyüş daha yapıp geldim şimdi geçmişi okuyacağım.

Belki biraz dinlendikten sonra basen hareketi yaparım ama bilemedim. Acaba önce kilo verip sonra mı pilates hareketleri yapsam

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-06-20-17-24-509_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-06-20-17-24-509_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 10
Selam kizlar gelemedim kizimin hastaligi artti ates ,kusma ,bogaz derken rezil oldu hafta sonumuz uyuturken bakayim dedim ama pek ic acici degil galiba durum :confused:
Çok geçmiş olsun. 😘
Kiz beni sallayan yok zaten
Evet Elif kaptan benim emeģim yok burda ben baştan beri benim adimi oraya yazmayin dedim ama dinletemedim,
Dedim ya bu saatten sonra ağzimi acmam kimseye yiyen yesin,veren versin
:anne:
Gruba en az gelen benim her mesajima cevap veriyorsun,ilgilisin senin disinda bir de Cordelia Cordelia ve Zipzip- Zipzip- de her seye muhakka cevap yaziyirlar,takim uzerinde hakkiniz cok♥️♥️
Teşekkürler canım. 😘
Aa bu aynı benim eşim komik video görsün uykumdan uyandirir beni bak sende gül diye🤦🏻‍♀️ yemek yer dibinde oturayım ister annesi çağırır baska odaya tuğba da gelsin der bi sal adam diyorum içimden beni mümkünse emekli olmasın 😢
Aşka bak. 🧿
Gidemmkilo vermeye çalışayım kimse bana inanmiyoree:bicak::bicak::bicak::bicak::bicak:
Ben inanıyorum sana. 🤥
6 Aralık menü
Sabah
Tavada sucuklu yumurta(1 adet) (nerdeyse yağsız)
Söğüş,zeytin,şekersiz çay
2 dilim ekmek

Ara öğün
Şekersiz Türk kahvesi
2 diyet bisküvi arası şekersiz y.fıstığı ezmesi
Eki Görüntüle 2965275

Akşam
3 köfte
Salata
1 bardak ayran
Eki Görüntüle 2965274

Suyumu içiyorum..
Şimdi eve çeki düzen verip yürüyüş yapacağım malum çocuklar grip bugün bu saate kaldı yürüyüşüm..
tamamlayınca 8 bin adımı etiketlerim💙

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
Ne güzel sunumlar. Afiyet olsun maviş kaptan. 😘

X