Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bayanlar ben bu tedaviye başladığım dan beri kabızlık problemi yaşıyorum muhtemelen ilaçlardan kaynaklı. Acaba ksbızlıga iyi gelen bir öneriniz var mı valla cok muzdaripim bu durumdan ya eskiden olsa gunde 2-3 kere lavaboya cıkardım şimdi bir gun cıkıyorum bir gun çıkmıyorum

Kaptanım tabi uzak kalmasıda var tabi ama spor yapmaya gerçekten hiç vaktim olmuyor bu aralar evin işi hastalık derken onunda artısı oluyor tabi
Dönem dönem oluyor neyazikki motivasyon kaybı yoğunluktan takıma girememrk ama sureci atlatinca kaldığın yerden devam etmek lazıim cnm
İnan bana arkadaşım aktif olunca çok fark ediyor
Bu hafta daha sık beraber olalım cnm olmazmi
Profilini de mavi takım yazarmisin herkes bilsin bu hafta şampiyon olacaklarin ne k kimler olduğunu

İnşallah geçici bir durumdur.
Afiyet olsun.
Günaydın kizlar
Günaydın.
Günaydın cordealiam
Emeklerin için yürekten teşekkür ederim. Tırnağına taş değmesin canım. sağlıkla yaşa canım.

Günaydın demeye korkuyorum artik size elimizi koyup kolumuzu kaptiriyoruz bune gecmis beeeee ben simdi tarlaya gidiyorum çıtınınıźı çıkarirsaniz vururum

Baska gunluge gitmis zaten
Onlara da çok yiyorsunuz demiştir.
Banı acılmısmı

Yok banlanmadan yazmis
Ortalığı karıştıracak zaman bulamadı.
Günaydın hanimlar
Günaydın kaptanim.
Günaydın kızlar
Günaydın.
Günayyydınnnnherkeseeeeee

Günaydın.
Emin misin.
Afiyet olsun.
Büyük başkan bu hafta ne kadar az yemişsin nasıl bir irade bu diye gurur duyuyacaksin benle

Ben Sizi tutuyorum

Günaydın.
Hmm evet dün M MissHayaLet dürüm yiyodu bende kek kesin birinciyiz

Tamamdır inşallah 74 gelecek bu hafta

Günaydın bebekler @chikolatagozlum tartildin mi
Günaydın.

Tişikkir ederim
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun mavi kaptaniçe süper menü

Ayyy işte ne güzel güldük eğlendik

Günaydın kızlar
Günaydın kızlar
Günaydın kızlar nasılsınız
Günaydın kahvaltı yapıyorum sen nasılsın

Kizlar kusura bakmayın bu hafta fazla espiri yapamiycam ilgilenmem gereken bı tskimim var çünkü
Lütfen sizde benim kızlarıma espiri yapmayın kimsenin kaçmasını istemem
Diyene bak ben akşam kotami doldurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…