Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun canım. dikkat et kendine :KK19:

canım karnıyarık otu çok lifli bir bitki. evet 1 e 10 oranında şişiyor. suyun içine koyup da içebilirsin ama gerek yok.
kinoa unu, karabuğday unu ve amaranth unu gibi un çeşitlerinin yapısı çok farklı. sıvıyla birleştiklerinde buğday unu çeşitleri esnek olmuyorlar. ekmek de sert oluyor, poğaçada.
1 bardak una 1 yk karnıyarık otu tozu ekleniyor. hatta ben daha az ekliyorum. biraz pahalı çünkü. ekonomik kullanıyorum :KK70:
bunu kullanınca hem lif oranı artıyor hem daha esnek ve lezzetli oluyor.
ithal ürün olduğu çok pahalı. 1 kiloluklar daha ekonomik oluyor tüm ürünler gibi. ben netten indirimde alabileceğim en iyi fiyata almıştım. zaten 1 kg. uzun süre yeter bana.

yok biliyorum canım. tamamen kaldırınca da wc sıkıntı oluyor. bir de azaltıp yiyeyim dedim. özlememiş oluyorum hem. ama bu hafta bir tık daha dikkatli olacağım.

sana güzel bir form çay tavsiye edeyim. doğadandan daha güzel. bazı marketlerde de var ama nette de var. şekeroğlunun 40 lı form çayı. içeriğindeki bitkiler daha güzel.

fiyata bakma. gerçi artmış ama başka yerlerden de bakabilirsin.
O zaman hafta da belirli gün belirle o günlerde ye sadece

Diyetisyen detoks sonrasi gruba yazdı bunu

KABIZLIK İÇİN KÜR:
1 kuru incir
2 kuru kayısı
2 kuru erik
Hepsini 1,5 çay bardağı suda haşlayın. Üzerine 1 tatlı kaşığı keten tohumu ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyip karıştırıp blendardan geçirin.
Bu karışımı 3’e bölüp her sabah 2 bardak ılık su ile 3 gün boyunca aç karnına tüketin

Ah canim eskiden waikikiden alabiliyorduk. Artik ordan da alamicaz görünen o ki. Sagolsun annem kizlarin ikisine de mont almisti. Bilerek büyük aldik. En azından 2 sene giyseler gene yetecek bize. Zira benim küçüğüm biraz önden gidiyor ablasinin geçen yil giydigi montu bu sene o giyiyor. Yani ablasinin 3.5 yaşta giydigi hafif buyukte olsa oluyor 🙄 bizde bilerek yeni montlari buyuk aldik. Hiçte sevmem büyük şey giydirmeyi ama başka çare yok gibi :KK43: geçen ay da çizme almistim iyiki almisim diyorum
Biz de waikiki den aldık canim mecbur 1 mont 1 de bere aldik 350 tl tuttu🤦🏻‍♀️
Bende daha gelen giden yok cuma kan tahlili yaptırdım yarın gidip sonuçları alicam dua edin inşallah yoktur Allah'ım affetsin ya😔
InsaAllah canim🤲🏻
Nebilim pazartesi artı çoguo_O
😔
3-9 Aralik Menü Bildirimleri
MasterFit Yarışması 12.Etap
Kırmızı Takım3 AralikCumaCumartesiPazarPazartesiSalıÇarşambaPersembe
1 Wilma11 Wilma11 72,2✅✅
2@Pikachu_54,3✅✅
3@Li_zigi62,8✅✅
4@EppekArasi74,25✅✅
5@masal348770,4✅✅
6@fesang64,7✅✅
7 F Frozen01 66,4✅✅
Mavi Takım
1 fittanne fittanne 88,8✅✅
2@Kahve __Kokusu56,6✅✅
3@60kiloyum86,1✅✅
4@Zeynebim202067,0✅✅
5 menekse_kokusu menekse_kokusu 58,2✅✅
6@bluegreeneyes74,2❌❌
7@sardunya103864,3✅✅
Yeşil Takım
1@Efillim80,9✅✅
2@LADY VEGA62,2✅✅
3 Hedef60kgolmak Hedef60kgolmak 63,5✅✅
4 dolunaydagel dolunaydagel 91,2✅✅
5@limonlutarcinlikek60,5✅✅
6@eceboce66,4✅❌
7@sara_28100,9✅✅
8@Korkuluanne67,0✅✅
9@fitblonde69,2❌✅
Eline sağlık canım kaptanım 😍
Hahahahay ben diyordum size sebebi aysunayy aysunayy bacımızın işleri boşlaması😅🤣
Hamd olsun annesi babası ona o kadar iyi baktı ki hiç birşeyden eksik gitmedi sadece yürümedi yemedi içmedi inşallah şimdi yer içer koşar annesi babasını orada bekler 😟😟😟
Aglattin beni canım Rabbim cennette bulustursun sizi😢😢
Yürüyorum ben.
Maltepe🤔

Gecmis olsun canim 💕

Gecmis olsun canim :KK43:

Geçmiş olsun canım şifa olsun kuzuya🤗

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Teşekkürler canim. Miniğim hâlâ iyilesmedi. Büyük kizimda bu sabah burnu akmis tıkanmış vaziyette uyandi. Artik alıştım. Normalimiz bu oldu 😌 yeterki ates hırıltı başka şeyler olmadikca stres yapmıyorum

Gecmis olsun canim. İlaclari saati saatine verince 3 günde epey toparlar, emiyorsa bol bol emzir
Hepinize teşekkür ederim ♥️♥️♥️♥️ bol bol emziriyorum Aijoo Aijoo zaten koala gibi olduk sürekli kucağımda . Dişler de geliyor sanki bugün kabarık hissettim damağını🥰

Hepinize teşekkür ederim ♥️♥️♥️♥️ bol bol emziriyorum Aijoo Aijoo zaten koala gibi olduk sürekli kucağımda . Dişler de geliyor sanki bugün kabarık hissettim damağını🥰
Genelde bebek diş cikarirken hasta olur. Kac aylikti bilmiyorum senin bebek? Ben bizim doktorumuza diş zamani hep hasta oluyor deyince. Aslinda ellerini surekli agzina soktugundan elinden mikrop kapiyordur dedi. El temizligine dikkat etmeye baslamistim

05.12.2021 Pazar

Sabah 10 da
1 kupa sade türk kahvesi

Saat 12 de
20211205_120332.jpg

Saat 17.50 de
5 ızgara köfte
Büyük 1 kase salata
1 adet cok minik içli köfte

2 lt su

Zipzip- Zipzip-
E Elif_Eylul
Wilma11 Wilma11
Cordelia Cordelia

20211205_231703_007_01.jpg

Biz de waikiki den aldık canim mecbur 1 mont 1 de bere aldik 350 tl tuttu🤦🏻‍♀️

InsaAllah canim🤲🏻

😔

Eline sağlık canım kaptanım 😍

Hahahahay ben diyordum size sebebi aysunayy aysunayy bacımızın işleri boşlaması😅🤣

Aglattin beni canım Rabbim cennette bulustursun sizi😢😢

Maltepe🤔
Rabbim yerini orda rahat ettirsin inşallah annesi babası elinden gelenin fazlasını yaptı sonuna kadar da yapmaya çalıştı 😟

5 Kasım menüm
10.30 kahvaltı 6-7 dilim fırın patates 2 yk sucuklu yumurta brokoli domates havuç 1 dilim peynir 3 zeytin 1 cb süt
14.30 1 avuç kuruyemis 1 nescafe
18.00 7-8 kaşık kurutulmuş yeşil fasulye 3 yk pilav Salata 2 yk yoğurt
1.5 litre su
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Sporu yetistirecem diye canım çıktı diyebilirim. :ruh:

Eklentiler

• 20211205_235630.jpg
    20211205_235630.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 16
5 Kasım menüm
10.30 kahvaltı 6-7 dilim fırın patates 2 yk sucuklu yumurta brokoli domates havuç 1 dilim peynir 3 zeytin 1 cb süt
14.30 1 avuç kuruyemis 1 nescafe
18.00 7-8 kaşık kurutulmuş yeşil fasulye 3 yk pilav Salata 2 yk yoğurt
1.5 litre su
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Sporu yetistirecem diye canım çıktı diyebilirim. :ruh:
Bende şimdi bitirdim 🥴😰

ben karabuğday ekmeğini kendim yapıyorum. saf karabuğday unu ve karnıyarık otu tozundan. uno daki o ekmeklerde buğday var. az miktar karabuğday var içlerinde. karabuğday, buğday değildir. kuzukulağıgillerden bir bitkidir. ekmeğinin yapısı kum gibi dağılır. esnek olmaz asla yani. ben içine karnıyarık otu tozu katıp az biraz daha esnek hale getiriyorum canım. neyse öyle yani.
tamam öyle yapayım. yanıma öğlen yemeğine göre 1 dilim karabuğday ya da atalık tam buğday ekmeği alayım :KK5:
Canım ekmeği nasıl yapıyorsun tam tarif verebilir misin? Ben de glutensiz ekmek yapacağım. Tarihlerde hep karnıyarık otu ve karabugday var o yüzden merak ettim

Resmen son 10 dk 7 dk diye diye oturma odasının içinde dönüp durdum. Evde yatılı misafir var müsait değil koridor vs. Çok zorlandim. Eşim; seni hiç Bi konuda şu an ki kadar azimli görmedim diyor 😁😁😁
Benimki de geceye birakinca kiziyorda haftasonu gunduz telefonu elime alamiyorumki 🤐

canım karnıyarık otu çok lifli bir bitki. evet 1 e 10 oranında şişiyor. suyun içine koyup da içebilirsin ama gerek yok.
kinoa unu, karabuğday unu ve amaranth unu gibi un çeşitlerinin yapısı çok farklı. sıvıyla birleştiklerinde buğday unu çeşitleri esnek olmuyorlar. ekmek de sert oluyor, poğaçada.
1 bardak una 1 yk karnıyarık otu tozu ekleniyor. hatta ben daha az ekliyorum. biraz pahalı çünkü. ekonomik kullanıyorum :KK70:
bunu kullanınca hem lif oranı artıyor hem daha esnek ve lezzetli oluyor.
ithal ürün olduğu çok pahalı. 1 kiloluklar daha ekonomik oluyor tüm ürünler gibi. ben netten indirimde alabileceğim en iyi fiyata almıştım. zaten 1 kg. uzun süre yeter bana.

yok biliyorum canım. tamamen kaldırınca da wc sıkıntı oluyor. bir de azaltıp yiyeyim dedim. özlememiş oluyorum hem. ama bu hafta bir tık daha dikkatli olacağım.
çok teşekkür ederim açıklama için canım 😍
bir krakerde yemiştim hazırdı ama kendim evde de yaaprım inşallah 😍 resim atsana yapınca :KK66:

X