Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Peki hasta olanlar :KK43:
Oy kafamı kaldıramıorm 2 fndür :KK43:
çok geçmiş olsun canım. dikkat et kendine :KK19:
10 mu oyy :eek: canım nerde kullanıyorsun glutensiz ekmek de yapıyolarmış kabartıyomuş galiba

😍 ne güzel canım
canım karnıyarık otu çok lifli bir bitki. evet 1 e 10 oranında şişiyor. suyun içine koyup da içebilirsin ama gerek yok.
kinoa unu, karabuğday unu ve amaranth unu gibi un çeşitlerinin yapısı çok farklı. sıvıyla birleştiklerinde buğday unu çeşitleri esnek olmuyorlar. ekmek de sert oluyor, poğaçada.
1 bardak una 1 yk karnıyarık otu tozu ekleniyor. hatta ben daha az ekliyorum. biraz pahalı çünkü. ekonomik kullanıyorum :KK70:
bunu kullanınca hem lif oranı artıyor hem daha esnek ve lezzetli oluyor.
ithal ürün olduğu çok pahalı. 1 kiloluklar daha ekonomik oluyor tüm ürünler gibi. ben netten indirimde alabileceğim en iyi fiyata almıştım. zaten 1 kg. uzun süre yeter bana.

Pilav makarnayi tamamen 10 gün çıkar farki göreceksin ☺️
yok biliyorum canım. tamamen kaldırınca da wc sıkıntı oluyor. bir de azaltıp yiyeyim dedim. özlememiş oluyorum hem. ama bu hafta bir tık daha dikkatli olacağım.
Kahve içtim canım form çayım yok..
Hayır 2 gün kapuska yedim bu lahana bağırsak çalıştırmıyor muydu ya Allah Allah..
Wilma11 Wilma11 migiye güldük başımıza gelecek Allah muhafaza 😄😄
sana güzel bir form çay tavsiye edeyim. doğadandan daha güzel. bazı marketlerde de var ama nette de var. şekeroğlunun 40 lı form çayı. içeriğindeki bitkiler daha güzel.

fiyata bakma. gerçi artmış ama başka yerlerden de bakabilirsin.

Menümü paylaşıyorum 🤗 menülerime Zipzip- Zipzip- ve E Elif_Eylul ikinizi etiketlemem gerektiğini bugun fark ettim 🤭

Malum hastaneye gittik sabah, dönünce 11 de ön atıştırma yaptım
1 avuç kuru dut
1 su bardağı süt

Kahvaltı 12.00
Tavada iki yumurta iki dilim tam buğday ekmeği
7 yeşil zeytin
Bir parça peynir
1 dilim kaşar peyniri
5 patates kızartması

Ara 15.00
Türk kahvesi
Tahin helvası bir parça

Akşam yemeği 18.30
2 kase şehriyeli tavuk çorbası

Su 3lt

Yürüyorum ben.

Eklentiler

• 20211205_222045.jpg
    20211205_222045.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 27
çok geçmiş olsun canım. dikkat et kendine :KK19:

canım karnıyarık otu çok lifli bir bitki. evet 1 e 10 oranında şişiyor. suyun içine koyup da içebilirsin ama gerek yok.
kinoa unu, karabuğday unu ve amaranth unu gibi un çeşitlerinin yapısı çok farklı. sıvıyla birleştiklerinde buğday unu çeşitleri esnek olmuyorlar. ekmek de sert oluyor, poğaçada.
1 bardak una 1 yk karnıyarık otu tozu ekleniyor. hatta ben daha az ekliyorum. biraz pahalı çünkü. ekonomik kullanıyorum :KK70:
bunu kullanınca hem lif oranı artıyor hem daha esnek ve lezzetli oluyor.
ithal ürün olduğu çok pahalı. 1 kiloluklar daha ekonomik oluyor tüm ürünler gibi. ben netten indirimde alabileceğim en iyi fiyata almıştım. zaten 1 kg. uzun süre yeter bana.

yok biliyorum canım. tamamen kaldırınca da wc sıkıntı oluyor. bir de azaltıp yiyeyim dedim. özlememiş oluyorum hem. ama bu hafta bir tık daha dikkatli olacağım.

sana güzel bir form çay tavsiye edeyim. doğadandan daha güzel. bazı marketlerde de var ama nette de var. şekeroğlunun 40 lı form çayı. içeriğindeki bitkiler daha güzel.

fiyata bakma. gerçi artmış ama başka yerlerden de bakabilirsin.
Sağol canım bi bakayım 💙
Süt incir keten tohumu da çok iyi geliyor ama keten tohumum yok.. bu saatte de incirle süte dadanmak istemedim..

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Wilma11 Wilma11

Evin içinde biraz daha yürürüm belki yoruldum. Bu adımların büyük çoğunluğu hızlı tempo değil. 35 dakika kadar dışarıda hızlı tempo yürüdüm açıkçası ama adım adımdır oturmaktan iyidir değil mi🙈

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-05-22-29-15-281_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2021-12-05-22-29-15-281_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 18
Ebem derin nefes al bırak nefes al bırak..
ay ne güldüm hep siz mi diyeceksiniz 😄😄
Yarın ara öğünde yap gönül rahatlığıyla ye..
Bu saatte yesen vicdan azabı çekersin 💙
Ya çok iyi yerden bağladın 😄1 saat ütü yaptım yemedim yemicem yarin öğle sonrası ara ögunue

X