Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• 16387334148372714551751228532154.jpg
    16387334148372714551751228532154.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 16
İlk gün menüsü vereyim bende
Sabah 11.30
2 dilim tbe 2 yumurta
2 kare peynir 1 zeytin
1 küçük cherry domates taze soğan çay

Ara 15.45 1 fincan sütlü kahve
11 badem 3 hurma

Saat 17.00 1 küçük havuç 1 mandalina

Akşam 19.30
1 kase çorba yayla
1.5 lahmacun (balık söyledik kalmamış 🤷) lahmacun zorunlu oldu bu gün böyle ama azami dikkat edeceğim yarın tartılırım sabahtan
Zipzip- Zipzip-

Ya allah rızası için biri bana ev işleri ile ilgili bir liste versin bende ona uyup yapayım elimde liste varken beceremediğim tek iş diyet yoksa çok seviyorum kurallarla iş yapmayı
Mutfağı akşamdan toplamak çok iyi oluyor.. sabaha temiz mutfak buluyorsun..
Tuvaleti kullanmak için banyoya girince hemen makineye çamaşır atıyorum varsa hemen asıyorum..
Evde bebe varsa Oyuncak konusu çok karışık.. en son çözümü fazla oynanmayan oyuncuları depoya kaldırmakta buldum.. ara ara dönüşümlü çıkaracağım..
Geçenlerde mutfağımda erzak ve baharat bölümünü düzenledim etiket yapıştırdım.. hepsini cam ya da şeffaf plastik kaplara koydum.. Uzun süre derli toplu olacak şekilde bıraktım..
Bazı şeyler göze gelmez mesela banyoda sabun,mutfakta deterjan ve sıvıyağ z.yağı doldurmak gibi.. bunları farkedince müsaitsem hemen dolduruyorum..
onun dışında odalarda biblo,tablo,süs eşyası vs bırakmıyorum böylelikle toz alma derdim ortadan kalkmış oluyor..
süpürge makinesi olarak eşim en son şarjlılardan aldı çok pratik oluyor hemen günlük heryeri pratik şekilde süpürüyorum.. şarjı 2-3 gün gidiyor.. baktım şarj %20 altı hemen işim bitince takıyorum şarja..

şimdi kafayı buzdolabı düzenine taktım onu düzgün bi oturtsam 2 çocukla gayet iyi iş başarmış olacağım😄😄

Kahve içtim canım form çayım yok..
Hayır 2 gün kapuska yedim bu lahana bağırsak çalıştırmıyor muydu ya Allah Allah..
Wilma11 Wilma11 migiye güldük başımıza gelecek Allah muhafaza 😄😄
Kiz yok dügümleme duasi yaptilar sana 🤪😆😆
çok geçmiş olsun canım. dikkat et kendine :KK19:

canım karnıyarık otu çok lifli bir bitki. evet 1 e 10 oranında şişiyor. suyun içine koyup da içebilirsin ama gerek yok.
kinoa unu, karabuğday unu ve amaranth unu gibi un çeşitlerinin yapısı çok farklı. sıvıyla birleştiklerinde buğday unu çeşitleri esnek olmuyorlar. ekmek de sert oluyor, poğaçada.
1 bardak una 1 yk karnıyarık otu tozu ekleniyor. hatta ben daha az ekliyorum. biraz pahalı çünkü. ekonomik kullanıyorum :KK70:
bunu kullanınca hem lif oranı artıyor hem daha esnek ve lezzetli oluyor.
ithal ürün olduğu çok pahalı. 1 kiloluklar daha ekonomik oluyor tüm ürünler gibi. ben netten indirimde alabileceğim en iyi fiyata almıştım. zaten 1 kg. uzun süre yeter bana.

yok biliyorum canım. tamamen kaldırınca da wc sıkıntı oluyor. bir de azaltıp yiyeyim dedim. özlememiş oluyorum hem. ama bu hafta bir tık daha dikkatli olacağım.

sana güzel bir form çay tavsiye edeyim. doğadandan daha güzel. bazı marketlerde de var ama nette de var. şekeroğlunun 40 lı form çayı. içeriğindeki bitkiler daha güzel.

fiyata bakma. gerçi artmış ama başka yerlerden de bakabilirsin.
O tarz tohumlari cok seviyorum bende var ama sadece suyla tüketiyorum .
Yürüyorum ben.
Ya Maltepe sahil degil mi orasi 😓😔

X